יום שלישי, 25 באפריל 2017

קורס שיווק- קיץ 2017- ההרשמה נפתחה

איך להביא עוד לקוחות?
איך לעשות את הקפיצה בעסק ובהכנסות?
איך לשווק בכיף?
איך להוציא לפועל דברים?
איך לשווק מבלי לפחד ולחשוש כל הזמן?

אלו רק חלק מהשאלות שאני שומעת כל הזמן מבעלות עסקים. כאשר הקמתי את העסק שלי לפני כשמונה שנים, מה שעמד לנגד עיני זה לעזור לבעלות עסקים מוכשרות להפוך את העסק שלהן לעסק מצליח. ולכן לקחתי את כל הידע והניסיון שלי ותרגמתי אותו לשיטות, מודלים וכלים שיהיו נגישים לכל בעלת עסק, שהיא תוכל להבין ולעשות בהם שימוש מתמשך.

*אני שמחה לפתוח הרשמה לקורס במתכונת מרוכזת. הקורס בנוי משישה מפגשים שבועיים. כל מפגש מתקיים בין השעות 9:30-13:30 בימי חמישי החל מ- 18/5.

מה לומדים במפגשים?
מפגש ראשון- מותג נחשק
בשיעור זה נעסוק בהגדרה של העסק, מה הערך המיוחד שלו שיוצר אפקט משיכה של לקוחות. נעסוק בהגדרת קהל היעד והיכרות עם מפתחות חשובים שייגרמו ללקוחות הפוטנציאלים להפוך ללקוחות משלמים.

מפגש שני- איך עובד שיווק?
במפגש זה נכיר את התהליך השכנועי בעסק של אישה אחת. נלמד מה הטעויות שעושות רוב בעלות העסקים ונלמד כיצד לייצר תהליך שכנועי אפקטיבי במשאבים של עסק של אישה אחת.

מפגש שלישי- תוכן מוכר
כיצד נוכל לגרום ללקוח להכיר אותנו, כיצד נוכל לייצר תוכן סוחף ומוכר לאורך זמן. כיצד נוכל לפנות לרגש של לקוחות ולהפוך את מהלכי השיווק שלנו לקלים וזורמים.

מפגש רביעי- באזז ומהלך שיווקי
במפגש זה נלמד איך לחבר הכל יחד כדי ליצור באזז בקרב בלקוחות הפוטנציאלים ולבנות מהלך שיווקי. נלמד כיצד ניתן ליצור אפקט של באזז על ידי עבודה שיווקית נכונה.

מפגש חמישי- תכנית עבודה
במפגש זה נעסוק בחשיבות התכנון כמפתח לניהול משאבים נכון לצד השגת תוצאות סופא אפקטיביות. נלמד כיצד ליצור תוכנית רבעונית. נעסוק בפתרונות לתקופות שפל לאורך השנה ואיך נמנף את תקופות הביקושים לאורך השנה.

מפגש שישי- חדשנות שיווקית וסיכום
במפגש זה נכיר מהלכים המבוססים על כלים שיווקיים חדשים כגון ניהול קהילה, עבודה עם פייסבוק לייב ועוד כלים. נחווה פעילות סיכום מעוררת מוטיבציה והשראה כדי שכבר מסיום הקורס נוכל לצאת לדרך עם ארגז כלים והמון כוח.


המפגשים יתקיימו במרכז "דרך ביטוי" אשר בבית חנן, לאורך כל המפגשים יוגש כיבוד קל ושתייה קלה
אנו ניפגש בכל מפגש בשעה 9:30-13:30
.


עלות סדרת המפגשים
:
 2,800 ש"ח אותם ניתן לחלק לעד 10 תשלומים חודשיים
2,000 ש"ח למשלמות בתשלום מזומן (ניתן לשלם באשראי בתשלום אחד)


בהשקעה זו את לא רק תחזירי את ההשקעה אלא מהר מאד תראי את הפירות שלה בגדילה של התוצאות העסקיות שלך. בשונה מההרצאות והאירועים הגדולים שלי, בסדרת המפגשים הזו נהיה קבוצה אינטימית של כשלושים בעלות עסקים. מספר זה מאפשר עבודה בקבוצות, מאפשר להביא את עצמנו לידי ביטוי, מאפשר להכיר עוד בעלות עסקים לשיתופי פעולה ובכל זאת מאפשר קבוצה מגובשת שצועדת יחד.

 להרשמה 
052-2432424 או maya@maya-landau.com


בשלב זה ההרשמה היא טלפונית או באמצעות דואר אלקטרוני. במעמד ההרשמה תקבלו לינק להרשמה באשראי

* הקורס מותנה בהרשמה מלאה. יתכנו שינויים בתאריכי המפגש עד מועד פתיחת הקורס, טלח.
*מדיניות ביטולים: עד המפגש הראשון דמי ביטול יעמדו על 500 ש"ח, לאחר המפגש הראשון דמי ביטול יעמדו על  700 ש"ח, לאחר המפגש השני לא ניתן לבטל מכל סיבה שהיא.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה