יום חמישי, 1 בספטמבר 2016

עכשיו אני! זו השנה שלי!

האם גם אתן מרגישות שהשנה זו השנה! השנה זו השנה שאני הולכת לפרוץ! השנה זו השנה שאני עושה את זה! השנה זו השנה של ההזדמנויות שלי! השנה זו שנה השפע שלי! השנה הזו היא לגמרי השנה שלי!
לפני ראש השנה, זה הזמן שכולנו עושות חשבון נפש או סוג של "ספירת מלאי". אני תמיד רואה את הגדילה, את השיעורים, את האתגרים שהיו ומתמלאת תחושה אופורית של צפייה והתרגשות ממה שעתיד לבוא.


אני רוצה שכל אחת ואחת תתרגש מהשנה הקרובה, היא הולכת להיות מופלאה, אי אפשר אחרת! היא לגמרי השנה שלנו! גם אם את בימים שאת פחות אופטימית, פחות רואה את הטוב אני רוצה שתתרגשי, אני רוצה שתדעי שאפשר להפוך את השנה לשנה שאת רוצה. יש דרך! יש דרך לעשות את זה. ולא רק שיש דרך... אני רוצה להראות לך אותה ואיך תיצרי לעצמך את השנה הזו.


השנה קראו לי דברים מדהימים, הם לא הופיעו פתאום, הם חלק משיטת עבודה וטכניקה שאני עובדת בה ומלמדת את הלקוחות שלי כיצד ליישם אותה. אני עובדת איתה כבר כמה שנים והיא כל פעם מחדש מעניקה תוצאות מרגשות. השנה הגשמתי עוד חלום בעסק שאני טרם יכולה לספר עליו אבל ממש עד סוף השנה האזרחית אני בטוחה שתשמעי עליו- פרויקט חיי יעלה לאוויר!
השנה תעלה גם עונה שנייה לתכנית הטלוויזיה שלי!!! (תכנית "עושים עסק" אשר משודרת בערוץ 10 ובערוץ החיים הטובים) עוד מימי העצמאות הראשונים שלי אני חולמת על תכנית שכזו, למען האמת אני לא רק חולמת, אני פועלת, בהתמדה. יוזמת מהלך וגם אם הוא לא מצליח אני ממשיכה וממשיכה וכך יצא ששנה שעברה הגיעה ההזדמנות לה חיכיתי וקיבלתי פנייה מההפקה להנחות את התכנית על עסקים קטנים! חלום שמתגשם!

גם לפני שנתיים הצלחתי להגשים כמה חלומות, כמו להוציא לאור את הספר שלי, זה שמרכז עבודה של שנים ושיטת עבודה אותה פיתחתי במיוחד לעסקים של אישה אחת. הצלחתי להשיק את הספר בזמן מלחמה ולהגיע לתוצאות שלא צפיתי.

השיטה עובדת! אפשר להפוך את השנה הקרובה לשנה שבה קורים הדברים!


תמונות מהאירוע הקודם- צילום: יעל ונעמי צלמות
מגיע לך להתרגש מהשנה שתבוא! מגיע לך להפוך אותה לשנה משמעותית. לרגל תחילת השנה, החלטתי  לקיים אירוע סופר מיוחד וסופר חגגי- "עכשיו אני – זו השנה שלי"! זו השנה השנייה שאני מקיימת את האירוע והשנה אני שמחה להזמין כמה נשים מהאירוע של שנה שעברה שיספרו על השנה המדהימה שהן עברו בעסק- איך ב- 365 ימים בסך הכל הן הפכו חלומות למציאות.

באירוע חשוב לי לייצר הזדמנות להיפגש עם בעלות עסקים, אחרי תקופה מאד אינטנסיבית של חופשות הקיץ, לייצר מתחם מפנק, מעורר השראה, ממלא במוטיבציה, מייצר סדר, מעניק, מחבק, מאתגר. אני רוצה שתגיעו בבוקר, תשאירו את הכל בחוץ. תיכנסו לבוקר שכולו תוכנן בקפידה עבורכן, הכל להפוך את השנה לשנה שלך!

תמונות מהאירוע הקודם- צילום: יעל ונעמי צלמות

אז עכשיו לפרטים המלאים:

"עכשיו אני – זו השנה שלי!" יתקיים ביום רביעי ה- 21.9.16 בין השעות 9:30-13:30 ב"חוות אלנבי" בנצר סירני. במקום יש חניה חופשית, גישה נוחה מצירי תנועה מרכזיים וקרוב לתחנת רכבת. בחרתי במיוחד מקום עוצר נשימה, מקום עם טבע ומרחבים, מלא פינות חמד שנוכל להרגיש את השינוי, שנוכל לקחת פסק זמן לעצמנו ולהתמסר.

האירוע מיועד עבור כל בעלות העסקים שרוצות להפוך את השנה הקרובה לשנה משמעותית.

Morning delights 9:30  הרשמה, התכנסות ומעדניית בוקר טעימה (כל משתתפת מקבלת בהרשמה ערכת סמינר מפנקת הכוללת לוחות תכנון ועזרי תכנון מעוצבים לשימוש במשרד ועוד הפתעות ומתנות מפנקות אשר יחולקו במהלך היום)

10:00 זו השנה שלי!- כיצד להפוך את השנה הקרובה לשנה של פריצה? כיצד לזהות את החלומות, ההשראה, הרעיונות הטובים ולהפוך אותם למציאות?  נתכנן את השנה הקרובה בעזרת ערכת הסמינר והטכניקה אותה נלמד בהרצאה. הרצאה חווייתית מלאה בהשראה, מוטיבציה ובעיקר בכלים יישומיים לעבודה אפקטיבית.

11:00  בוהריים מתוקים– מתוקים ושיחות של בנות

11:30 מעכשיו!- הופכות את המחר לעכשיו. מדחיינות, עומס וכאוס לסדר, ארגון ואיזון. ניצור שגרת עבודה בריאה ויעילה לבעלות עסקים. שנוכל להתחיל כבר... מעכשיו!

12:45 לפדר את האף- הפסקת התרעננות וחילוץ עצמות

13:00 התחלה טובה- הרצאה והפעלה על הצעד הראשון לשנה של עשייה והגשמת חלומות ושאיפות

13:30 סיכום ומתנות טובות לדרך

באירוע אני משלבת וחושפת חומרים חדשים שפיתחתי וטרם נחשפו.


תמונות מהאירוע הקודם- צילום: יעל ונעמי צלמותתמונות מהאירוע הקודם- צילום: יעל ונעמי צלמות

ניתן לרכוש את הכרטיסים בקישור מעבר לחנות


 למה לצפות שבאים לאירוע?
להכיר קהילה מדהימה של בעלות עסקים, "לעשות" חברות עסקיות שילוו אותך עוד תקופה ארוכה אחרי האירוע.

להרגיש כל מילה, כל משימה, כל דף בערכת סמינר כאלו נוצר במיוחד עבורך, במיוחד למקום בו את נמצאת עכשיו.

להתפנק. אני מאמינה שעד שאנחנו "יוצאות מהמשרד" כדי להעשיר את העסק שלנו, לתרום לצמיחה שלו אנחנו חייבות להתפנק על הדרך. זה חייב להיות סופר כיף, מפנק, מעוצב ועם מתנות משמחות.

לצאת על כלים ישימים, לצאת עם תכלס ביד. לצאת עם תחושה מדהימה שאת עפה על עצמך! עפה על העסק שלך ועפה על החיים האלו! אף אחד לא עומד בדרכך.

תמונות מהאירוע הקודם- צילום: יעל ונעמי צלמות


הרשמה
כרטיס לאירוע עבור משתתפת אחת הינו 350 ₪ (כולל מע"מ)
כרטיס לאירוע עבור משתתפת מתוך זוג או יותר הוא  320 ₪ ( כולל מע"מ)
ניתן לרכוש את הכרטיסים בקישור מעבר לחנות

(שימו לב לסמן בחנות איסוף עצמי או ללא משלוח, אנחנו לא באמת שולחות או מנפיקות כרטיסים פיזיים אלא הרשמה אלקטרונית בלבד ולכן הסימון הוא לצורך המערכת בלבד, על מנת להימנע מחיוב על משלוח שאין בו צורך.)
הכרטיס כולל את כל התכנים, ההרצאות, המטעמים, הפינוקים וערכת הסמינר.

ראי בזה השקעה מניבה עבור העסק שלך, עבור עצמך!

כמו כן אני והצוות עומדות לרשותכן להרשמה, שאלות ופרטים נוספים 052-2432424 או maya@maya-landau.com

מילה קטנה מניסיון של אירועים קודמים, מספר המקומות מוגבל, מהרי להזמין לך מקום ולשתף את חברותייך. 

האירוע מתאים לכל בעלות העסקים, לאלו בתחילת הדרך וגם לשועלות הוותיקות. הוא מתאים לעסקים מבוססי שירות וגם לבעלות מוצרים, למעצבות, ליבואניות, ליזמיות. לכולן. התכנים נבנו כך שכל אחת תצאו עם ארגז כלים משופר לעסק ולעצמה.

בואי! הצטרפי אלינו! בדיוק עכשיו! בדיוק עכשיו שאת צריכה את זה! קחי לך הפוגה קצרה משגרת העסק והבית העמוסה ותראי איך את יוצאת בכוחות מחודשים לכבוש את החלומות ואת היעדים שלך ולהפוך את השנה הקרובה לשנה שלך!

ניתן לרכוש את הכרטיסים בקישור מעבר לחנותאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה