יום שני, 7 במרץ 2016

מה יעשה לך טוב? חשיפת המרצות אירוע "עכשיו אני- הכוחות המיוחדים" 11-12.4.16

מה יעשה לך טוב? מזה כמה חודשים שהשאלה הזו מעסיקה אותי. מה יעשה ללקוחות שלי טוב? מה החוויה? התכנים? הפעילות? המפגשים? הנושאים? הכלים? העיצוב? והמתנות שיעשו ללקוחות שלי הכי טוב בעולם. להיות בעלת עסק זה הרבה יותר מלהיות הבוס של עצמך. אנחנו כל הזמן חושבות, כל הזמן יוצרות, כל הזמן משווקות, כל הזמן העסק איתנו. אנחנו רוצות בשבילו ובשבילנו את כל הטוב בעולם, אנחנו רוצות שפע לחיים שלנו ולמשפחה שלנו, אנחנו רוצות איזון ושגשוג, אנחנו מלאות רעיונות לצד חששות ולחצים.

דווקא מהמקום הזה הקמתי את  אירועי "עכשיו אני", במטרה לעשות מקום לבעלות עסקים ושהן יפנו את המקום לעצמן. המקום לעצור רגע, להיטען, ללמוד, לצחוק, לחוות, להתמלא השראה ושמחה, לפתוח את הראש, להיפגש עם עוד בעלות עסקים ממש כמוני, לנשום, לאזן, להתרגש, לבלות, לכייף. אירועי "עכשיו אני" הפכו למסורת, בכל אירוע נפגשנו לכמה שעות מדהימות ובשנה שעברה הבנתי שאני רוצה יותר מכמה שעות, וכך היה, כ-70 בעלות עסקים עם נעלים צבעוניות ויפות  כל כך הגיעו ליומיים של למידה, השראה, פינוק וכיף.

לפני כמה חודשים התחלתי לעבוד על האירוע הקרוב, המחשבה הראשונה שלי היתה, מה יעשה לאורחות האירוע הכי טוב בעולם? מה הן צריכות? מה אנחנו כל הזמן רוצות להספיק לעשות ולא מספיקות? מה החלום שלהן (ושלי!) ואני שמחה להציג בפניכן את המרצות וההרצאות שבחרתי לאירוע הקרוב.

האירוע "עכשיו אני- הכוחות המיוחדים" יתקיים ב- 11-12.4, יום שני עד שלישי במלון נוה אילן, ההרשמה בעיצומה! ואני יכולה לגלות לכן שנרשמו נשים מדהימות ואני כל כך נרגשת לקראת האירוע ולקראתן. לפרטים מלאים: http://maya-landau.blogspot.co.il/2016/02/2016.htmlאירה חרקובסקי

כוחה של תמונה/ אירה חרקובסקי  את אירה אני מכירה כבר תקופה ארוכה דרך הרשת, אנחנו חברות ועוקבות זו אחר זו בכל מיני רשתות. אירה תמיד סקרנה אותי, כאשר מכרה משותפת סיפרה לי שאירה מעבירה סדנאות לבעלות עסקים על אינסטגרם ושאנחנו חייבות להיפגש ידעתי שזה יקרה וידעתי שההזדמנות הטובה ביותר היא עכשיו. אחד הדברים שהכי סיקרנו אותי באירה זו העובדה שהיא הפכה למובילת דעה דרך האינסטגרם. כאמא צעירה, היא התחילה לצלם ולהעלות תמונות מעניינות שלה, שלה ושל הבת שלה או של רגעים טעימים ושווים במיוחד. מפה לשם היא הפכה לאחת הנשים המעניינות ביותר ברשת האינסטגרם. דווקא דרך העניים של אירה, כמי שהכירה את הרשת מבפנים והתחלה את דרכה ללא עזרה של מחלקת שיווק ענפה ומתקוצבת אני מאמינה שנוכל ללמוד הכי טוב כיצד לעבוד נכון, חכם בעסק שלנו. אם אמא עסוקה עם טעם משובח, ממש כמונו יכולה לעשות את זה ועוד ללמד כיצד היא עושה את זה... נשמע לי שאנחנו הולכות לשרוף את האינסטוש :)
לדף העסקי של אירה בפייסבוק: https://www.facebook.com/ira.hok/
לבלוג של אירה: www.umamiblog.com
לפרופיל של אירה באינסטגרם: www.instagram.com/irahok

גלי לשם
כוחה של אמונה/ גלי לשם- את גלי הכרתי למזלי הגדול לפני כשנה וחצי באירוע השקת הספר שלי, גלי החכמה ידעה שאנחנו פשוט חייבות להכיר ולאהוב אז היא הגיעה ואיתה הגיעה התחלה של חברות מופלאה. גלי היא הפיה החכמה שלי, יש לה שילוב יוצא מגדר הרגיל בין עולם הרוח והמודעות לעולם המעשי, המודרני של בעלות העסקים. תמיד שאני חולקת עם גלי את האתגרים או את השיעורים שלי היא מצליחה להאיר לי את הדברים מנקודת מבט חכמה, מדויקת שמסדרת לי את הראש ועושה לי שקט פנימי. היה ברור לי שגם באירוע הזה אני רוצה שגלי תעביר לנו סדנה, אחרי שבאירוע האחרון נשים יצאו מרחפות, השאלה היתה איזו סדנה? (תבינו גלי מעבירה בעסק שלה "הגשמה חדשה" מלא סדנאות מדהימות, קורסים, מפגשים ועוד ועוד ואני רציתי משהו מיוחד, הכי מיוחד) ישבנו יחד וחשבנו, וגלי אמרה שבא לה להעביר סדנה על כוחה של אמונה. על ההבדל בין תקוה לאמונה, איך נוכל לגייס את האמונה הפנימית שלנו ולהתמודד עם האתגרים והדברים שהכי מרגשים אותנו. אני לא אגלה לכן הכל, כי גלי עושה את זה הרבה יותר טוב ממני, אני רק יכולה להגיד לכן שבכל סדנה של גלי אני באופן אישי יוצאת עשירה בתובנות, עשירה במרץ פנימי לטרוף את העולם לצד נינוחות שהכל יסתדר לטובתי הגדולה.
קישור לפייסבוק של גלי: https://www.facebook.com/profile.php?id=606632102
קישור לאתר של גלי: http://gnew.co.il/
קישור לקלפי "רק רגע" של גלי : http://gnew.co.il/rakrega/

כנרת יפרח

כוחה של מילה/ כנרת יפרח- אחרי שסגרתי את רוב ההרצאות נשארה לי הרצאה שרציתי להקדיש לכוחה של מילה. בעסק שלנו אנחנו מידי יום משווקות- כותבות בפייס, כותבות מיילים, בונות אתר, כותבות פוסטים ועוד. חיפשתי הרצאה שתעיר לנו את הכתיבה שלנו ממקום חדש, שתעזור לנו להביא יותר לקוחות, לייצר חווית לקוחות יוצאת מגדר הרגיל, שתסייע לנו לסגור יותר עסקאות ובעיקר בעיקר בעיקר שתשקף אותנו, שיהיה לנו כיף לכתוב, כיף! כתיבה מגניבה ולא קלישאה שיווקית. חיפשתי וחיפשתי עד שערב אחד, ארוחת ערב עם חברה מדהימה וחכמה שלי הסתיים עם המלצה לוהטת ומספר הטלפון של כנרת יפרח, מומחית במיקו- קופי. למחרת כבר התקשרתי ונדלקתי לחלוטין על הבחורה המגניבה הזו ועל הכישרון המבריק שלה. מיקרו-קופי הוא המילים הכתובות באתרים, בבלוגים, בדפים ובאפליקציות שמטרתן להניע לפעולה, לחזק את הקשר בין הלקוחות למותג שלך, לעזור ללקוחות לבצע את המשימות (למשל לקנות או להגיע לכל מקום שמעניין אותם בלי להסתבך) ולהפוך את המסכים הרגילים והמשעממים למסכים מלאי עניין ואופי – כך שהאופי שלך ושל העסק שלך יהיו נוכחים בכל מילה באתר או בבלוג. במפגש המיוחד על כוחה של מילה נגלה איך מזמינים להירשם לרשימת תפוצה בכמה מילים מדויקות (וגם מה כותבים בסוף ההרשמה כדי לשמח את מי שנרשם!), איך מניעים לקנייה או לקריאה, מה כותבים על כפתורים, איך הופכים כותרות בנאליות ומשעממות לכותרות מיוחדות רק לך ועוד.
 ממליצה לכן לצפות בסרטונים המרתקים של כנרת:
אתרים של כנרת יפרח-

אודליה יקיר
כוחו של הומור/ אודליה יקיר- כמה צחקנו באירוע הקודם! צחוק ספונטאני כזה, עם הומור פנימי שפיתחנו במהלך היומיים. הצחוק הזה קירב ביננו, באופן מידי הפך אותנו לחברות של שנים תוך כמה רגעים, שבר את כל הקרח וגיבש אותנו. זה היה כל כך עוצמתי שהבטחתי לעצמי שבאירוע הזה יהיה לנו מופע סטנדאפ. אבל אז הכרתי את אודליה יקיר! אודליה היא עיתונאית, מגישת טלוויזיה, קומיקאית ומרצה. בהרצאה אודליה מלמדת כיצד להשתמש בצחוק והומור כדי להשיג את המטרות שלנו בעסק, בבית ובחיים. היה ברור לי שההרצאה הזו שווה יותר מכל מופע אחר, כי לא רק שנצחק (ואוו! כמה אנחנו הולכות לצחוק!) אלא אנחנו גם הולכות לפתוח את הראש וללמוד כיצד לגייס את ההומור לטובת העסק והמטרות שלנו בחיים, אני כל כך מחכה כבר לצחוק, לשמוח ולקחת איתי מתנות של הומור הביתה.
לאתר של אודליה יקיר- www.odeliayakir.co.il
 לדף הפייסבוק של אודליה יקיר- https://www.facebook.com/odeliayakir/


רוית נאור
כוחה של השראה/ רוית נאור-  כאשר התחלתי לבשל את התוכן לאירוע חיפשתי אישה וסיפור מעוררי השראה. בראשי חשבתי על ספר שקיבלתי מתנה ושינה את חיי, ספר קטן שהפך את עולמי. ככה זה עם השראה, היא מגיעה בהפתעה ממקומות בלתי צפויים ומחברת אותנו באופן עמוק לכוחות הפנימיים שלנו. תוך כדי שאני מחפשת ומחפשת, כמו מתנה משמיים נתקלתי ברוית נאור, כאשר תקראו את סיפור חייה תבינו על מה אני מדברת! כיון שהחיים של רוית מלאים מסעות, פסגות ואקשן אתן לכן טעימה פיצית על קצה המזלג מסיפור ואישה מיוחדת במינה.
אחרי מאות כתבות וסקופים, עשרות מסעות שחצו מדבריות ,קרחונים ופסגות מושלגות, אחרי שהגישה תוכנית טיולים בערוץ 10 , היא הגשימה עוד חלום והפכה לטייסת מסחרית. אולם גם עם רשימת הקרדיטים הזאת, היא עדין לא הרגישה שהיא "מוצלחת" ולא הצליחה למצוא את האושר האמיתי. עד הרגע שבו היא נאלצה לצאת למסע האמיתי, בעקבות גידול שהתגלה במוחה. רק אז, היא הצליחה לפענח את סוד הקסם, שבזכותו חייה הפכו למאושרים, מלאים ומתגמלים מאי פעם.
במסע ארוך ומפותל, רוית לא מוותרת לעצמה ומספרת על כל נקודות השפל, הפסגות, הנפילות והתרסקויות שעברה, עד לאותו רגע שבו זכתה לכבוש את הפסגה החשובה מכולן, פסגת האושר.
מפצירה בכן לקרוא עוד על רוית נאור באתר שלה: http://www.ravitnaor.co.il/

צילום נעה זני
בנוסף לכל המרצות המתארחות באירוע, אני הולכת להעביר מספר הרצאות ופעילויות עליהן אספר בהמשך בהרחבה. המטרה שלי בבניית ההרצאות היא שכל אחת תקבל כלים חדשים לעצמה ולעסק, כלים המשלבים את עולם השיווק עם העולם הפנימי שלנו, בעלות עסקים של אישה אחת. כי אני מכירה ויודעת את האתגרים המיוחדים שלנו, מכירה את הצורך בידע לצד הצורך להנעה פנימית ומנהיגות אישית. כיצד לקחת את הרצון העז שלנו להצליח ולנתב אותו לעשייה, לדרך בטוחה, לאושר ושפע. 

לכל אלו שטרם מכירות אותי, אני מיה לנדאו, יצאתי לעצמאות לפני כשבע שנים מתוך תשוקה לפגוש בעלות עסקים מוכשרות, כאלו שרוצות להצליח ואם רק ישמעו עליהן, אם רק ידעו כיצד לשווק את העסק שלהן הן יוכלו לבנות עסק מצליח ולייצר שפע לביתן. במהלך השנים ליוויתי ופגשתי רבבות של בעלות עסקים, כתבתי ספר "עכשיו אני- המדריך שליווה אותך להצלחה בעסק של אישה אחת", הנחתי את תכנית "עושים עסק" בערוץ 10, אני מרצה, מעבירת סדנאות, אירועים וקורסים. אירוע זה כל מטרתו הוא להטיב איתך ועם העסק שלך. לאפשר לך לעצור ולקחת זמן לעצמך. כדי שתצאי מהאירוע תהיי מלאה השראה, מוטיבציה, חברות חדשות, כלים, חוויות משמחות ועוד.

נ.ב
אם הגעתן עד לפה אני רוצה לגלות לכן כי אחד הדברים שאני הכי הכי אוהבת לעשות באירועים שלי זה לפנק! אז האירוע הולך להיות במתחם ירוק עם נוף עוצר נשימה מלא פינות חמד קסומות אותן נעצב במיוחד עבורכן. יהיו עמדות פינוק לאורך כל האירוע, עמדות מנוחה, קריאה ומלא מתנות!
כבר הכנו את המתנות שתקבלו, יש כל כך הרבה אז הספקנו את הרוב ואנחנו עובדות בימים אלו על עוד ועוד מתנות ופינוקים. המתנות שתקבלו בהתכנסות, בחדרים, במושבים השונים, בסיום ותשאירו לי מקום לעוד מתנות בהפתעה :)
בקיצור, את האירוע הזה אני מקדישה לך, לכל אחת ואחת שתגיע ומבשלת בחודשים האחרונים את כל הדברים הגדולים ועד הקטנים שאני יודעת שיעשו לך הכי כיף, טוב לצד מועיל ומלמד.
להרשמה ופרטים נוספים: http://maya-landau.blogspot.co.il/2016/02/2016.html


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה