יום שני, 16 בנובמבר 2015

איך היא עושה את זה?

שהייתי קטנה אמא שלי אמרה לי "שעושים משהו, עושים אותו מכל הלב או שלא עושים בכלל". משפט זה מלווה אותי עד היום, אני מביאה את הנשמה וכל הלב לכל מה שאני עושה.
עד לפני כשבע שנים, הייתי שכירה וחייתי ליד החיים. תפקדתי בצורה נפלאה, קמתי בבוקר, עבדתי בחריצות, חזרתי הביתה, בימים טובים עשיתי ספורט וחייתי מסוף שבוע אחד לשני.
כאשר נועה בתי נולדה הבנתי שאין לי כוונה להעביר את הזמן פה בעולם, שכל יום הוא משמעותי ואני הולכת להגשים את עצמי ולחיות את החיים במלואם.

היום, אני עצמאית מכל הלב. זה אומר שאני  אחראית לאיכות החיים שלי, לבחירות שלי וכך גם לזמן שלי.. כל עצמאית תגיד לכם שיש  לה כל כך הרבה על הצלחת, כלומר יומן  מפוצץ משימות ואתגרים.וכן.. הנה מנת הקיטורים וההצלחות שלי: עסק של אישה אחת, כביסות, כלים וכו. אני גם לוקחת את נועה בצהריים, פוגשת את החברות האהובות שלי , עושה ספורט ושמחה כל בוקר לקראת היום הבא לבוא...  
אהה ובחודשים האחרונים אני התנדבתי לועד ההורים של הכיתה ובית הספר (ובחיי שזה הרבה יותר תובעני ממה שחשבתי)
כאשר יצאתי לעצמאות בחרתי לעשות זאת מכל הלב, בחרתי ב- "עכשיו אני". ושם התחלתי את המסע לדייק, לאתגר ולאהוב את חיי ואת הבחירות שלי. תשאלו כל בעלת עסק מה המשאלה שלה והיא תענה לכן-לשכפל את עצמה. אנחנו עושות כל כך הרבה, יש לנו כל כך הרבה משימות ותפקידים ולפעמים אנחנו לא נושמות מרוב משימות. לא די בך, אנחנו מאוכזבות מעצמנו ומרגישות שאנחנו לא עומדות בסטנדרט של עצמנו.

לא! אני לא מוכנה לזה!
כל בעלת עסק, אמיצה, מופלאה, מסורה ראויה לאהוב את עצמה, את מה שהיא עושה ולהרגיש סיפוק רב. במהלך שש השנים שאני מלווה בעלות עסקים, ומתמחה בעסקים של אישה אחת, פיתחתי כלים ושיטה לניהול זמן. זר לא יבין זאת! אנחנו לא זורקות את העט, אנחנו לא נחות גם שאנחנו ישנות, הראש כל הזמן עובד. ניהול הזמן שלנו מורכב שבעתיים מכל אחת אחד. הכלים והשיטה שלי עובדים לי, עובדים לעוד מאות בעלות עסקים שלימדתי וחשפתי בפניהם את הכלים.מראש אני אגיד, זה לא קסם! אני לא מחלקת גלולות זמן (לצערי!!!) אלא מלמדת לראות את הזמן שלנו באופן שונה, להכיר באיכות החיים שלנו ולזהות את הדרך לשפר את שגרת החיים, למנף את המשאבים שעומדים לרשותנו ובעיקר לחיות ולפעול מתוך איזון, שלווה, סיפוק ו... תוצאות!

בגלל המשפט שחוזר על עצמו כל כך הרבה פעמים "אבל מיה! מתי? מתי? אני אספיק את כל זה?". בין אם הוא נאמר כאשר בונה עם לקוחות תכנית עבודה שיווקית ובין אם לפני מהלך גדול, בגלל המשפט הזה בחרתי להקדיש בוקר שלם לניהול זמן ועבודה שיווקית חכמה.בבוקר "עכשיו אני- איך היא עושה את זה?" אשר יתקיים ב- 2.12.15 בשעה 9:00-13:30 בתל אביב, אקדיש שתי הרצאות, שבעיני הן הכי חשובות לכל בעלת עסק, לרבות עסק של אישה אחת.

מותג עם תוכן- בשיווק אנחנו כל הזמן צריכות לייצר תוכן, לכתוב, לשתף, לצלם, להצטלם ועוד משימות שפוגשות אותנו בחסמים שלנו. לא נעים לי, את מי זה מעניין, אני לא יודעת לכתוב, אני לא עושה את זה! בהרצאה הזו אני אלמד איך לייצר תוכן זמין, נגיש, תוכן שבונה מותג נחשק, שמייצר קהילת לקוחות, תוכן שיהיה כיף ליצור. נכיר איזה תוכן עובד ואיזה לא, נראה איך אנחנו, בעלות עסק עם משאבים מוגבלים יכולות לייצר תוכן כל כך אפקטיבי שהוא ידחוף את העסק שלנו קדימה, יבנה מוניטין מותג ויעשה לנו טוב ונעים. אתן תזכרו את ההרצאה הזו! היא תהיה נקודת מפנה בכל מה שקשור לשיווק שלכן! אתן תמצאו את הקול שלכן ואת הדרך ללקוחות!

ניהול זמן- בהרצאה זו נלמד שיטה וכלי עבודה שפיתחתי במיוחד לבעלות עסקים בעסק של אישה אחת אשר יעזרו לנו למנף את המשאבים היקרים שלנו (זמן!!!). נלמד איך נכון לעבוד, איך לבנות שגרת עבודה, איפה מוצאים זמן לחיות בתוך כל המשימות, איך מחזירים איזון ושלווה לחיים, איך שומרים על קצב עבודה בריא לאורך זמן ועוד המון כלים חשובים. זו ה- הרצאה שכל בעלת עסק חייבת לעצמה. אולי לא תצטרפו לועד ההורים כמוני :) אבל בהחלט תגלו איך לנהל את העסק והשגרה ושהיא לא תנהל אתכן.

במהלך היום, הכנתי לכן דפי עבודה כיפים, דפים לניהול משימות, לתכנית עבודה, לתכנון שבועי ועוד ועוד ועוד (גם דפים ליצירת תוכן שהם חדשים ומדהימים!)

את הבוקר נפתח בהתכנסות בוקר הכוללת ארוחת בוקר ומינגלינג (הפתעת נטוורינג גם באירוע הזה!) ובין ההרצאות נעצור להתרעננות עם מתוקים ושתייה חמה וקרה לאורך כל האירוע.

השתתפות באירוע- 350 ש"ח
להזמנה ניתן להיכנס לקישור- קישור להזמנה
או שנשמח לעמוד לרשותך- 052-2432424 / maya@maya-landau.com

אז תעשי לעצמך את הזמן הזה והצטרפי אלינו לבוקר מרגש! זה ישתלם לך ובגדול!
עכשיו אני???
לפני ארבע שנים, השקתי את אירוע "עכשיו אני" הראשון. הבנתי מסיפורים של בעלות עסקים שהן רוב הזמן לבד בעסק, שהן זקוקות לחברות עצמאיות, שהן זקוקות לכלים לעסק ולעצמן. ומהאירוע הראשון אני כל הזמן מקדמת נושאים אלו. האפשרות לקחת יום עצירה, לפגוש עוד נשים שיעזרו לי בעסק, להעשיר את עצמי בכלים מקצועיים לצד כלים שישפרו את החיים שלי כבעלת עסק. כל התכנים והכלים  , הכל, מיועד עבור בעלת עסק של אישה אחת. ואני כל כך מתרגשת שהאירועים האלו הפכו למסורת מתפתחת, לפני מספר ימים לאחר שהסתיים אירוע התקשרו אלי ושלחו לי הודעות מנשים מהאירוע, כולנו לא האמינו על עצמן (וגם אני נדהמתי) שתוך כמה שעות וימים ספורים הם יישמו את הכלים והשיגו תוצאות מדהימות.
האירוע האחרון עסק בנושא של מכירות, וכל כך הרבה סיפרו לי שהן סגרו עסקאות, קיבלו הזמנות, כבר לא פוחדות לצאת למכירה. זה מרגש אותי ובעיקר מאתגר אותי- להביא כל פעם מחדש את הכלים הטובים ביותר, את האווירה המדויקת ואת המסלול שיאפשר לכל מי שמגיעה להקפיץ את העסק שלה קדימה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה