יום ראשון, 19 באפריל 2015

תדייקי תקבלי- אירוע עכשיו אני 2015





מתי בפעם האחרונה באמת פנית מקום לעצמך?

החלומות הם המנוע החזק ביותר. לפני כשלוש שנים היה לי חלום, רציתי לייצר אירוע קסום בו בעלות עסקים יוכלו לפנות זמן לעצמן. לעצור את השגרה התובענית ולנשום, להתפנק, להכיר חברות, להיטען ולהתמלא, ללמוד כלים לניהול ושיווק העסק ולצאת בטוחות יותר, יודעות יותר, נינוחות יותר ובעיקר מאושרות יותר. כך נולד אירוע "עכשיו אני", מאז התפתחה מסורת ומידי שנה ואפילו פעמיים בשנה נפגשנו. מפעם לפעם הצטרפו יותר ויותר נשים והקהילה הלכה וגדלה.

צילום: נעה זני
עיצוב: ענבל גיבור

בחודשים האחרונים, בזמן שאני מתכננת עוד אירוע "עכשיו אני" "רגיל" החלטתי שאני צריכה יותר. יותר זמן, יותר הרצאות, יותר פעילויות, יותר אינטימיות, יותר פינוקים כדי באמת לאפשר לכל אחת ואחת לעצור הכל ולפנות מקום לעצמה.

החלטתי לתכנן יומיים של "עכשיו אני", יומיים חלומיים, כאלו שאני, החברות שלי ובעלות העסקים שאני פוגשת הכי רוצות וצריכות. יומיים שירכזו פעילויות מעצימות, מעשירות, מצחיקות, מקרבות ומפנקות. אז בהתרגשות ענקית ואחרי חודשים של תכנון קפדני אני מתכבדת להציג בפניכן את אירוע  עכשיו אני 2015.

הנושא של האירוע הוא "תדייקי תקבלי" והוא נולד מתוך סיפור אישי. סיפור של איך הדברים באמת עובדים, איך אנחנו מקבלות מה שאנחנו מדייקות ואז משחררות. הרבה פעמים אנחנו חושבות שאנחנו יודעות מה אנחנו רוצות, אנחנו בטוחות שזה  ברור לנו, רשימות המטלות כל כך מוצקה שאנחנו לא עוצרות לבדוק. לא עוצרות לשאול ולראות מה נכון לי? מה מדויק לי? מה אני באמת רוצה? באירוע נכיר את התהליך, התהליך הטבעי בו מקבלים את הדברים: תדייקי, תשחררי ותקבלי.
צילום: נעה זני
עיצוב: ענבל גיבור

ב"עכשיו אני- תדייקי תקבלי" הקפדתי לארוז את החומרים , ההרצאות והפעילויות הטובות ביותר. אלו שנוגעות לנו מבפנים, אלו שגורמות לנו לחשוב, אלו שעוזרות לנו להתקדם מעשית, אלו שמסקרנות אותנו, אלו שמעניקות לנו כלים מעשיים והכל מתובל בהמון נשים נהדרות, בקהילה מדהימה, בהזדמנות להכיר את הפרצופים מאחורי הפייסבוק ולעשות עוד חברות עסקיות חדשות.

ועכשיו לפרטים המלאים:
האירוע יתקיים ביום רביעי- חמישי ה- 27-28/5/15 במלון C HOTEL  נווה אילן והוא על בסיס לינה ופנסיון מלא, לאורך כל הסמינרים תוגש שתייה קלה ובהתכנסויות כיבוד והפתעות נוספות (ראו בתכנית אירוע פירוט מלא). במקום חניה חינם (לפני האירוע נכין רשימת שותפות לנסיעה ואולי נוכל לסדר לך טרמפ כייפי לאירוע).

*תכנית האירוע "עכשיו אני- תדייקי תקבלי":

יום רביעי 27.5.15
9:00 Morning delights    – הרשמה, התכנסות ומעדניית בוקר טעימה (כל משתתפת מקבלת בהרשמה ערכת סמינר מפנקת והמון הפתעות ומתנות מפנקות לאורך כל היום)

10:00  תדייקי תקבלי- כיצד נייצר הצלחה בחיים בעסק על ידי דיוק פנימי. כיצד נוכל להתגבר על החסמים בדרך להצלחה, להתחזק מפנים ולהתמקד (מרצה: מיה לנדאו)

12:00   כל סודות הפייסבוק- סדנת פרסום מעשית. כיצד לבנות קמפיין אפקטיבי בפייסבוק ולהשיג תוצאות מרשימות. כיצד להשיג יותר תוצאות עבור תקציב ומשאבי העסק בקטן (מרצה: אלירן מלכה)

13:30  ארוחת צהריים ושלאף שטונדה  (כמו כן ניתן ליהנות ממתחמי המנוחה והפינוק)

15:00  שיווק  מלב אל לב- כיצד ניתן לייצר מערכת יחסים יומיומית עם קהל היעד, כיצד לבנות שיווק רגשי, כיצד לדייק את העבודה השיווקית שלי, כיצד ליצור שיווק המבוסס על תשוקה, חוויה ורגש.(מרצה: מיה לנדאו)

17:00  יש לי מה לכתוב!- איך ליצור תוכן  באופן יומיומי, טבעי, מדויק שישרת היטב את המטרות השיווקיות של העסק. ארגז כלים ושפע של רעיונות ליצירת תוכן  איכותי, כיפי אפקטיבי ואותנטי (מרצה: אנה בן שבת)

19:00  פותחות שולחן- סעודת ערב משותפת

20:00  כל שתבקשי- האם את באמת מרשה לעצמך לבקש? מפגש העוסק בהגשמת הבקשות שלנו. נפרד מספקות, פחדים וחוסר אמונה ונתחבר למקום בו כל האפשרויות פתוחות. מפגש בשילוב כלים אנרגטיים, הכוונה אישית, קלפי התבוננות, מדיטציה בדמיון מודרך ועוצמה של קבוצה. (מרצה: גלי לשם)

22:00 קוקטייל בפיג'מה- פעילות חווייתית לצד כיבוד לילה ואלכוהול עד שנפרוש לחדרים לשנת יופי

יום חמישי 28.5.15

עד 9:00   ציוצי בוקר- זמן חופשי להתעורר. (המקום מלא פינות חמד לטיול, הליכה או מדיטציה.) ניפגש להתחלת היום לאחר שכל אחת התעוררה, אכלה ארוחת בוקר מפנקת בחדר האוכל.

9:00      להתעורר לחלום- סדנה מעשית בה נכיר מודלים לבנייה של חלום ותכנית להגשמת החלום. כיצד הופכים חלום למציאות, כיצד לחלום חלומות שידייקו אותנו ויעירו בנו את התשוקות, חדוות העשייה, החוזקות האישית והשאיפות הכמוסות. (מרצה: מיה לנדאו בשיתוף פעילות דימיון מודרך)  

10:00    יש לי!- הסוף לתקיעות, כיצד להתמודד עם אתגרי העסק במצבי תקיעות? על ידי פעילות חווייתית ודינמית נלמד למנף את משאבי העסק, לייצר שיתופי פעולה יוצאי דופן, לזהות ולעבוד עם החוזקות, לייצר הזדמנויות ועוד. כיצד לסלול את הדרך מעל האתגר וליעד אליו אנחנו מכוונות (מרצה: מיה לנדאו )

הפסקת התרעננות וכיבוד

12:00   שגרה חדשה-  כיצד ליצור שגרת עבודה יעילה, נטולת לחצים ומלאת הרגלים בריאים שעושים עסק טוב ומצליח יותר ובעלת עסק מאושרת ונינוחה. כיצד לקחת את כל התובנות, הכוחות, המוטיבציה שצברו במהלך האירוע ולשמר אותם לשגרה מאוזנת ואפקטיבית. (מרצה: מיה לנדאו)

13:30  עד הפעם הבאה- סיכום האירוע בפעילות מרגשת, הפתעות לדרך ומילות פרידה

*יתכנו שינויים בתכנית האירוע ובסדר הפעילויות

צילום: נעה זני
עיצוב: ענבל גיבור

הרשמה
עכשיו אני יתקיים במתכונת אינטימית יותר מאשר האירועים האחרונים ונהיה קבוצה של כמה עשרות נשים מדהימות ולא יותר. המטרה לייצר תהליך, לייצר מפגש אוטנטי בין נשים ובים עסקים כהזדמנות לעשות חברות עסקיות, שיתופי פעולה וגם... פשוט ליהנות. לכן מספר המקומות מאד מוגבל ואני ממליצה כבר לשריין בייביסטר, מחליפה ומה שצריך ופשוט להירשם!

ניתן לבוא עם חברה ולחלוק חדר, אפילו אפשר לבוא עם שתי חברות ולחלוק חדר. אפשר גם להזמין חדר רק לעצמך. (במידה ותרצי לחלוק חדר נשמח לצוות לך שותפה לחדר)

משתתפת בחדר זוגי – 985 ₪ כולל מע"מ
משתתפת בחדר יחיד- 1330 ₪ כולל מע"מ
משתתפת בחדר עם עוד שתי משתתפות-  970 ₪ כולל מע"מ
ניתן לחלק לשלושה תשלומים ללא ריבית

המחיר כולל את כל ההרצאות והפעילויות (מחיר ממוצע של כל פעילות הוא 300 ₪ כלומר שווי הפעילויות בלבד הוא מעל 2,000 ₪) כמו כן כולל אירוח על בסיס פנסיון מלא, כיבוד ושתייה. כולל את כל הפינוקים והמתנות השוות שיחולקו באירוע.
תשקיעו בעצמכן! תשקיעו בעסק! זה מחזיר את עצמו. ראו בזה כהשקעה ולא סתם אלא השקעה מניבה כי המשאב הכי יקר בעסק הוא אנחנו! אנחנו המשווקות, המייצרות, המנהלות, המוכרות... אנחנו הכל ואם לא נשקיע בעצמנו אז איך נגדל? איך נהנה?

האירוע מתאים לכל בעלות העסקים, לאלו בתחילת הדרך וגם לשועלת הוותיקות. הוא מתאים לעסקים מבוססי שירות וגם לבעלות מוצרים, למעצבות, ליבואניות, ליזמיות. לכולן. התכנים נבנו כך שכל אחת תצאו עם ארגז כלים משופר לעסק ולעצמה.
צילום: נעה זני
עיצוב: ענבל גיבור

בואי! הצטרפי אלינו! בדיוק עכשיו! בדיוק עכשיו שאת צריכה את זה! קחי לך הפוגה קצרה משגרת העסק והבית העמוסה ותראי איך את יוצאת בכוחות מחודשים לכבוש את החלומות ואת היעדים שלך ולעשות את זה כל הזמן בחיוך.

להרשמה ניתן למלא את הטופס בקישור ולשלוח אותו און לין או להעבירו סרוק למייל maya@maya-landau.com  או לפקס שמספרו 03-9697616. לבירורים ופרטים נוספים אשמח לעמוד לרשותכן 052-2432424 מיה.




אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה