יום שני, 5 בינואר 2015

אירוע לקוחות חינם! ככה פותחים שנה חדשה!

בשנה האזרחית שהסתיימה קרה משהו דרמטי לעסק שלי. עברתי את החמש שנים הראשונות לעצמאות שלי והתחלתי את השנה השישית. אומרים שאם עסק מצליח לעבור את החמש שנים הראשונות הוא "בסדר". כלומר אם שרדתי את החמש שנים הדרמטיות ביותר עכשיו הכל דבש. אני לא בטוחה עד כמה המשפט הזה נכון אבל אלו היו בהחלט חמש שנים מאד דרמטיות. אלו היו שנים מלאות בעונג, גאווה, סיפוק, אתגרים, פחדים, הצלחות, לא תמיד הצלחות. וכן שחוגגים יומולדת חמש מרגישים כבר גדולים. מרגישים שיש המון עוד מה לעשות ומה ללמוד אבל מרגישים כיף.

בשנה שהסתיימה עשיתי המון דברים גדולים, אחד מהם היה להוציא ספר שמבוסס על השיטה שלי לשיווק עסק של אישה אחת. כמה התרגשתי , אני עדיין מתרגשת ממנו. אבל רוצה לספר לכן היום על רגע אחר בחיי העסק שלי, רגע משונה מאד.

זה היה עוד יום עבודה שיגרתי, התחלתי יום בפגישות עבודה עם לקוחות. באותו היום קרו שני דברים מאד משונים.  הדבר הראשון שפגישה באמצע היום התבטלה (זה לא ממש משונה, זה קורה לפעמים) ואז יצא לי לחשוב על הפגישות שהיו. שמתי לב שלקוחות שואלות אותי את אותן השאלות לפני סיום הפגישה. איך אוכל לקחת את הדרייב המטורף שאני יוצאת איתי ולשמר אותו איתי לאורך זמן? איך אוכל להכניס את זה ליומיום שלי? איך אוכל להפוך את כל הרעיונות האלו לעבודה יומיומי שוטפת? איך אוכל לשמור על התהליך מחוץ לפגישות שלנו? לכולן נתתי את אותם תרגילים ואותן התשובות.
ואז התחלתי לרשום, ורשמתי ורשמתי. ושסיימתי כבר הייתה הטיוטא הראשונה למוצר החדש שלי- מחברת תהליך יומית ולאחר עוד כמה רשימות לוח תכנון רבעוני!!!!!!!!!!!!!!! איזו התרגשות ! הייתי בהיי מטורף! (אני עוד אספר לכן על המוצרים אבל ברגע הנכון)

החלטתי לרדת לאכול ואז קרה הדבר השני המאד משונה, נפגשתי בלקוחה אהובה שבמקרה עברה ברחוב לאחר שסיימה יום כיף עם עוד לקוחה אהובה שלי (הן הכירו אצלי! איזה כיף! חברות הכי טובות שנפגשו באירועים שלי!). בעוד אני יושבת עם הלקוחה לאכול מגיעה הפגישה הבאה שלי. גם היא הכירה את הלקוחה ואת החברה המשותפת שלהן. סיפרתי להן על הטיוטא, שמעתי מהן למה הן מתחברות, מה הן אוהבות ויצאתי לדרך!

ככה זה עובד אצלי! בעיני זה רגע הצלחה מדהים! למצוא פתרון ומוצר חדש שעוזר לבעלות עסקים תוך כדי הוכחה חייה לחשיבות של הקהילה. לחשיבות של הלקוחות שלי בחיים שלי, בחיים של העסק שלי וכמה הן משמעותיות אחת עבור השנייה.


שואלים אותי כל הזמן מה סוד השיווק שלך ובכלל ואני תמיד עונה את אותה התשובה. "שיווק זו מערכת יחסים עם הלקוחות". אני לא מאמינה בלשכנע, אני לא מאמינה בלשדל, אני לא מאמינה בחזרתיות מיותרת על מסרים כדי להביא לקוחות. אני פשוט מאמינה באנשים, אני מאמינה במערכות יחסים! זה מוכיח את עצמו כל פעם מחדש ומרגש לראות את זה כל פעם מחדש.

אז למה אני מספרת לכן את כל זה? כי אני רוצה להגיד תודה על ההשראות, אני רוצה להתרגש איתכן, אני רוצה להעניק לכן בוקר מטורף! בוקר לקוחות בחינם! זו הדרך הכי טובה שאני יודעת לתת בחזרה.

אז מה יהיה באירוע?
המקפצות-  חמש מקפצות לתוצאות מדהימות עבור העסק הקטן. אני הולכת לפתוח את הבוקר בהרצאה מעשית וחשובה מאד בה אני הולכת להציג בפניכן חמש מקפצות חשובות שיעזרו לנו להשיג תוצאות כמו של הגדולים. אני הולכת להראות איך עסק שטן שמנוהל על ידי אישה אחת , עם משאבים מוגבלים יכול להשיג תוצאות מדהימות. אני הולכת ללמד אתכן את אותן מקפצות ואת שיטות העבודה שיעזרו לכן פשוט להצליח.  אומנם התוצאות של הגדולים נשמע גדול אבל תגלו שאלו שיטות שכל אחת יכולה להתחיל ליישם מיידית בעסק שלה. אבל זה לא הכל!

לאחר ההרצאה שלי נשמע הרצאה קצרה בנושא פתרונות אשראי ונצא להפסקת התרעננות (במהלך היום תהיה שתיה חמה וקרה עם כיבוד קל. אם אתן חושקות ביותר אז הצטיידו מראש J )

יש פתרון! כשנשוב מההפסקה אני הולכת לדבר אתכן על כלים לקבל החלטות והתמודדות עם אתגרים בעסק. רוב ישיבות ההנהלה בעסק שלנו מתקיימות לבד, אולי נשתף חברה טובה אן בן זוג אבל לרוב אנחנו מקבלות החלטות לבד. אציג בפניכן כלים להתמודד עם קבלת החלטות ואתגרים בעסק, איך להתמודד עם שינויים, איך להתמודד עם אי וודאות ועוד. זו הרצאה מלאה מוטיבציה! שתיתן לכן זריקת מרץ לצאת ולעשות! לצאת ולכבוש את העולם כי כאשר יודעים איך להתמודד עם המקומות הפחות נוחים בעסק אפשר לנצח.

האירוע יתקיים באשכול פיס "אוהל שם" רמת גן, רוקח 118 יש שפע חנייה באזור. האירוע יתקיים בין השעות 9:30-13:30.

כמה זה עולה? מה עולה? זה בחינם! (רק קחו בחשבון שבשונה מיתר האירועים שלי באירוע הזה לא נצא להפסקת כיבוד מאורגת, תהיה עמדת קפה ושתייה קלה עם כיבוד קל.)

איך נרשמים?
יש לי כמה בקשות מהלב שלי לנרשמות:
  • ·         ההרשמה היא ללקוחות שלי ולחברות שלהן. לקוחות שלי מתייחס ללקוחות ליווי אישי מכל הזמנים, סדנאות, קורסים, אירועים וקוראות הספר.
  • ·         כל אחת יכולה להזמין כרטיס אחד בלבד. רוצה להזמין חברה? הירשמי עם הפרטים שלה או שלחי לה קישור להרשמה. הרשמות כפולות מתבטלות אוטמטית וזה אומר שכל מי שמזמינה מעל ל-2 כרטיסים (כולל) למעשה הזמינה 0 כרטיסים L.
  • ·         לאחר שאוזלים הכרטיסים אתן מוזמנות לשלוח לי מייל עם כותרת מייל בשם "כרטיס לאירוע לקוחות" ובו הפרטים שלכן ואני מעדכנת ברשימת ההמתנה. על כל ביטול  נכניס רק דרך הרשימה! maya@maya-landau
  • ·         במידה ואת רואה שאת לא מגיעה, לא מסתדר, לא יכולה בבקשה עדכני אותנו שנוכל להכניס מרשימת ההמתנה. לא ניתן להעביר את הכרטיס כיון שהרשימה בכניסה מעודכנת לפי בסיס ההרשמה בקישור וברשימת ההמתנה.


מייל שלי לבירורים ולהצטרף לרשימת המתנה :Maya@maya-landau.com

אני מתכננת חגיגה אמיתית, מאמינה שכאשר משהו טוב קורה לך את רוצה להגיד תודה לכל מי שלקח ולוקח חלק. לא רק שזה לא היה קורה בלעדיכן אתן ההשראה, הדלק, הכח, האתגר של חיי! אני ברת מזל וכל כך מחכה לגמול לכן עם בוקר משובח.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה