יום רביעי, 19 בנובמבר 2014

קורס "עצמאיות= עצמאות שיווקית"עצמאית? האם את מצליחה לייצר גדילה, התפתחות ושפע יציב בעסק?
במהלך השנים פגשתי אלפי בעלות עסקים לכולן ברור ששיווק הוא מנוע הצמיחה של העסק, הדרך שלנו לחולל שפע, הגשמה, צמיחה ועוד. אך בעלות עסקים רבות מרגישות ששיווק זה "עונש", מרגישות חוסר אונים או חוסר ביטחון מה הן צריכות לעשות כדי להביא עוד לקוחות, כדי לייצר עוד רווחים, כדי לייצר גדילה וחשיפה רחבה.
אני מאמינה בשיווק נגיש, רק כאשר השיווק יהיה ברור, זמין ונגיש לבעלת העסק היא תוכל לשווק את העסק  "הקטן" שלה ממש כמו "הגדולים". אני מאמינה שניתן ללמוד לשווק, ששיווק זה כיף וכל אחת יכולה ללמוד כיצד לשווק בכיף. לא סתם כיף אלא כיף שמביא תוצאות.
במשך שנים, אני חוקרת ומלווה בעלות עסקים להפוך את הכישרון והיכולות שלהן לעסק מצליח. במרוצת השנים פיתחתי שיטות ומודלים לעבודה אפקטיבית: כזו שמביאה יותר תוצאות בפחות זמן וכסף. פיתחתי מודלים לעצמאות שיווקית ועכשיו אני רוצה שכל בעלת עסק תדע שהיא יכולה לעשות את זה! בשתי ידיים! היא יכולה להצליח!
אני שמחה ונרגשת לפתוח את קורס השיווק שלי "עצמאיות= עצמאות שיווקית". הקורס הוא פרי עבודה של חודשים רבים ומבוסס כולו על 100% הצלחה. מתוך ניסיון וידע מצטבר ריכזתי לקורס אחד את כל מה שבעלת עסק צריכה לדעת כדי לשווק ולהביא שפע ויציבות לחייה ולעסק.

למי מיועד הקורס?
הקורס מיועד עבור בעלות עסקים שמקימות את שיווק העסק או בעלות עסקים שלא מרוצות מהתוצאות של שיווק העסק. אם את מרגישה ששיווק זה "עונש" או שאת לא בטוחה מה עלייך לעשות כדי להשיג תוצאות עסקיות הקורס הזה הוא בדיוק בשבילך.
 ולאור זאת הקורס לא מיועד לכל אחת! רק בשילוב של ידע ועשייה יש תוצאות. הקורס מעניק ידע רב, תמיכה וליווי אך כדי לייצר התקדמות יש לעשות! הקורס מתאים רק למי שמוכנה להפשיל שרוולים ולעשות! למי שהחליטה שהיא רוצה יותר ומוכנה לעבוד בשביל זהאיך הקורס מתנהל?
הקורס משלב מפגשים פרונטליים ומפגשים אינטרנטיים. כל המפגשים הפרונטליים יתקיימו בתל אביב, בין השעות 9:30-14:00.
המפגשים האינטרנטיים הם למעשה הדרכות מיוחדות שנשלחות עם קישור אליכן למחשב. בכל הדרכה יהיו מספר סרטונים וחוברת הדרכה. בימי שני, בשבועות שלא מתקיימים מפגשים פרונטליים כל המשתתפות יקבלו קישור דרכו יוכלו להוריד את ההדרכות למחשב שלהן או לצפות בצפייה ישירה.  ההדרכות מחולקות לפי שלבי עבודה כך שכל אחת יכולה בזמנה הפנוי ולפי קצב הלמידה שלה להוריד את ההדרכות וליישם את החומר בחוברות העבודה.  בשיטה זו כל אחת יכולה לחזור לנקודות שחשובות לה, יכולה לצבור ידע וגם לתרגל. ההדרכה זמינה עבורה תמיד, ולמעשה זמינה שנה מיום פתיחת הקורס ותוכל לחזור להדרכות גם הרבה אחרי שהקורס יסתיים. במהלך הקורס יהיה שירות טכני זמין מידי יום, כל אחת ומכל סיבה שצריכה עזרה טכנית עם ההדרכות תוכל לקבל מענה מהיר מאיש תמיכה טכנית.
המטרה של הקורס שכל אחת תצא עם ידע, תרגול מעשי, הלך רוח מנצח ותכנית עבודה מעשית שהיא יודעת לבצע בעצמה, עם המשאבים הקיימים לה ולעסק ויכולה להתחיל לעשות שיווק אפקטיבי. כדי שזה יקרה הקמתי צוות של יועצת. כל היועצות מגיעות מעולם הייעוץ או הליווי, בעלות עסקים מצליחים בעצמן וכולן עובדות איתי בשיתוף פעולה. כך שכל משתתפת מוקפת בצוות מנצח: יועצת, תמיכה טכנית, ייעוץ לכלים שיווקיים משלימים וכמובן אותי.
אחת לשבוע יתקיים יעוץ טלפונים וכל משתתפת תוכל להתייעץ עם הצוות והיועצת שלה. כל הצוות נפגש לסיעור מוחות, רעיונות, הדרכות  מתקדמות כך שכל משתתפת תקבל כמה שיותר רעיונות, נקודות מבט ודגשים לעסק שלה.
בשיטה הזו אני יכולה להבטיח מחויבות לעשייה ותוצאות בשטח. מפגשים פרונטליים הם נהדרים, ממלאים אותנו באנרגיות ובדלק לעסק, מפגישים אותנו עם בעלות עסקים ועוזרים לנו לעשות שיתופי פעולה. במפגשים האינטרנטיים כל אחת יכולה לקחת את החומר לעסק שלה, לעשייה שלה. בשילוב צוות היועצות כל אחת מקבל ליווי, מענה לכל שאלה או סוגיה עיסקית שמעסיקה אותה ומשחררת מתקיעות לעשייה.
שילוב של כל השלוש מבטיח לכל אחת את המסלול לקחת את כל התאוריה ולהפוך אותה הלכה למעשה בעסק שלה.
במקביל למפגשים ולייעוץ תתקיים פעילות יומית בקבוצת פייסבוק (סגורה וסודית) בה נוכל להתייעץ, לפרגן, לשאול זו את זו שאלות , להמליץ ולחלוק.


פירוט המפגשים:

שבוע ראשון: 29.12  מפגש פרונטלי 9:30-14:00 בתל אביב. מפגש פתיחה חגיגי, היכרות עם צוות הקורס ועם המשתתפות והעסקים השונים. כמו כן נלמד:
·        מה זה שיווק? נכיר את השיטה לבניית שיווק עצמאי בעסק של אישה אחת, לומדות ששיווק זה כיף! שיווק שכל אחת יכולה!
·        כיצד להשתמש בשיווק ליצירת יציבות, שפע, גדילה והתפתחות עסקית כבר מהיום.
·        איך מייצרים תשתית שיווקית וכיצד לשווק כבר מהיום הראשון.
·        לראות את העסק כמותג- להכיר ולהבליט את הייחודיות שלו מול המתחרים.
·        ליצור ערך מוסף לעסק אשר יגרום ללקוחות לבוא דווקא אלינו.
·        להכיר את קהל הלקוחות הפוטנציאלי- למה חשוב להגדיר אותו, כיצד מגדירים אותו ואיך מזהים את הצרכים והרצונות שלו.
·        נלמד איך "להביא" לקוחות 

שבוע שני: 5.1 מפגש אינטרנטי ישלח לכל משתתפת ביום שני
·         איך בונים בידול חזק- עסק נחשק ומעורר משיכה
·         איך מגדירים קהל יעד- נעשה פילוח ובחינת קהלי יעד למציאת קהל היעד הרווחי ביותר עבורי
·         נכיר צורך של לקוחות- למה לקוחות קונים, איך לקוחות חושבים ואיך נגרום ללקוחות לעשות פעולה צרכנית

שבוע שלישי: 12.1מפגש אינטרנטי ישלח לכל משתתפת ביום שני
·         איך בונים מהלך שיווקי- איך אפשר לייצר שיווק אפקטיבי ולבנות תהליך השפעה
·         איך בונים תכנית עבודה שיווקית- נכיר את השיטה, את השלבים ונתחיל להתקדם בכל שלב ושלב
·       דוגמאות וראיונות עם מגוון עסקים מעוררי השראה שיעזרו לכן לקבל החלטות ויפתחו לכן את הראש לכיווני חשיבה חדשים.

שבוע רביעי: 19.1 מפגש אינטרנטי ישלח לכל משתתפת ביום שני
·        לומדות לאתר את נקודות המפגש המשמעותיות עם לקוחות- המקומות בהם הכי נכון לנו להשקיע כדי לקבל מה שיותר תוצאות במינימום זמן וכסף.
·        חשיפה שמייצרת באזז- אסטרטגיות לחשיפה אפקטיבית.
·        גיוס ראשוני של לקוחות
·        איך לייצר שפה שיווקית מכובדת ונעימה שיהיה לנו כיף לאורח זמן לעמוד למלאכת השיווק.
·        הכרה של כל כלי השיווק האפקטיביים- למעלה מעשרים כלים שיווקיים אשר מהם נוכל לבחור את המתאימים לנו ולבנות תכנית פעולה.

שבוע חמישי: 26.1 מפגש פרונטלי 9:30-15:00 בתל אביב במהלכו נלמד
·         תוכן שיווקי אפקטיבי ואיך ליצור תוכן אפקטיבי שמעורר לקוחות לפעולה
·         כיצד לבנות ערוץ שכנועי כמו אתר/ דף נחיתה
·         נכיר לעומק כמה שיטות עבודה בכלים דיגיטלי ונראה יישומים של השיטות בכלים כגון: פייסבוק, בלוגים,  אינסגראם ועוד.
·         סדנת מכירות מיוחדת של מרצה אורח- פשוט למכור יותר

שבוע שישי:  2.2 מפגש אינטרנטי ישלח לכל משתתפת ביום שני
·         נכיר ונלמד לעשות שימוש בכלים שיווקיים שאינם דיגיטליים ונכיר את אופן העבודה איתם לעסק של אישה אחת: יחסי ציבור, פה לאוזן, פרסום, מועדון לקוחות ורבים נוספים.
·         על סמך כל הידע והתרגול שכבר עשינו נבנה תכנית עבודה ראשונית! כל משתתפת תבנה תכנית פעולה רבעונית עם מהלכים שיווקיים. המטרה לחבר את כל הידע לתכנית עבודה אופרטיבית וגם ללמוד כיצד לעשות זאת לפעמים הבאות.


שבוע שביעי:  9.2 מפגש אינטרנטי ישלח לכל משתתפת ביום שני
• כסף! איך לעבוד נכון עם רווחים ועליות, איך קובעים מחיר? איך בוחנים כדאיות?
• כלי שיתופי הפעולה כמנגנון צמיחה עסקית ואישית
•  איך לוקחים את התכנית ויוצאים  לעבודה בשטח- לאחר מעבר של כל צוות הייעוץ על התכנית של כל משתתפת. נקבל ארגז כלים לעבודה בשטח, ניהול סיכונים והחלטות בזמן אמת, התייעלות, הסקת מסקנות, וזה השבוע שמתחילים לעשות בפועל!

שבוע שמיני: 16.2 מפגש פרונטלי מסכם וחגיגי 9:30-14:00
·  כל משתתפת תצא עם תכנית עבודה, ועזרי עבודה נוספים.
·  הרצאה מיוחדת על מנהיגות אישית ואיך לשמר את תשוקת העשייה והשיווק לאורך זמן, נדבר גם על התמודדות עם רגעי משבר ואכזבות בעסק.
·   פעילות חווייתית של שיווק חדשני ויצירתי.
*סדר ההדרכות יכול להשתנות אולם כל החומרים יועברו עד סיום הקורס

           *כל המפגשים הפרונטליים כוללים כיבוד מפנק לאורך כל המפגש.
            בסיום הקורס, כל אחת תצא עם תשתית שיווקית חזקה, כאשר היא אשת שיווק טובה לעסק שלה, יודעת               לשווק, יודעת לעשות זאת אוטנטי, מתוך עצמה באופן טבעי ונח. כל משתתפת מקבל קלסר קורס, ומידי                  שבוע עם ההדרכות תקבל פרקים שלמים כתובים כך שכל החומרים יהיה זמין ונגיש עבורה תמיד. לצד               חומרים אלו גם פיתחתי עזרי שיווק מיוחדים שכל משתתפת תקבל במתנה וישמשו אותה לעבודה                        היומיומית.

ההשקעה בקורס היא 3,500 ₪.
בימים אלו מתקיימת הרשמה מוקדמת עם מחיר מיוחד 300 ₪ X 10 תשלומים חודשיים
 או 2,850 בתשלום אחד
חסכון של עד950 ש"ח!


ההרשמה מוקדמת מסתיימת ב- 15.12
מספר המקומות מוגבל! הבטיחי את מקומך עוד היום!

למעלה משש שנים שאני מלווה ויועצת לנשים בעסקים, מתמחה בשיווק עסק של אישה אחת ובתחומי עיצוב, יצירה ולייפסטייל. ליוויתי וייעצתי למאות רבות של בעלות עסקים, העברתי עשרות רבות של סדנאות וקרסים בנושא שיווק וכתבתי ספר לבנייה של שיווק בעסק של אישה אחת. רתמתי את כל הניסיון הרב שלי, בודדתי את השיטות הוודאיות להצלחה. בקורס הזה  פיתחתי את השיטות הבדוקות, אלו שהובילו עשרות רבות של בעלות עסקים לשפע והצלחה עסקית ושמחה להגיש לכן קורס שילמד גם אתכן איך לעשות זאת!

תשקיעי בעצמך, כאשר את עושה השקעה בעסק זה חוזר אלייך. קורס שיווק והשקעה בו אינה דומה לקנייה של פריט לבוש, נהפוכו כל שקל שתשקיעי בשיווק העסק יחזור אלייך עם רווחים. בהשקעה של 300 ₪ בחודש תוכלי לפרוץ אץ הגבולות. ההשקעה הזו תחזור אלייך כבר מהיוזמה הראשונה או המלקוח הראשון. בחישוב מהיר זה פשוט שווה את זה ומחזיר את ההשקעה במהירות.

אל תחכי להזדמנות אחרת, כאשר ההזדמנות באה והתזמון נכון פשוט תעשי את זה! זה עשוי להיות מרגש, זה עשוי להיות חדש אבל רק ככה אפשר לייצר תוצאות אחרות. למה לחכות אם אפשר להתחיל לשנות כבר עכשיו? למה לחכות אם את יכולה כבר היום לעשות מעשה להצלחה עסקית?
 אני מחכה לך,
 הירשמי עוד היום : Maya@maya-landau.com או 052-2432424
 להזמנות :https://mayabook.cashcow.co.il/?ProductId=67458

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה