יום רביעי, 29 באוקטובר 2014

עצמאות, חלום גדול, זכות גדולה ואחריות גדולה

להיות עצמאית זה הגשמה של חלום. עבדי במה שאת אוהבת ולא תעבדי יום בחייך! כמה שזה נכון! זו זכות גדולה להתפרנס ממה שאת טובה וממה שאת אוהבת. זה זכות לתת ערך לאנשים דרך מה שאת עושה, מה שבאמת מרגש אותך לעשות. הבחירה שעשית להקים עסק מתוך תשוקה לעשייה היא בחירה שתכניס לך אושר והגשמה לחיים.

אך לצד הזכות הגדולה מגיעה אחריות גדולה. האחריות לייצר שפע בבית שלך דרך העסק. בשונה מתחביב המשמעות של העסק שלנו, הגדילה שלנו ושלו, הצמיחה שלו נמדדת בשפע שאנחנו מייצרות. את ראויה לשפע. לא סתם שפע אלא שפע יציב ומתפתח.

בשביל השפע הזה את צריכה עוד לקוחות, עוד חשיפה והכרה, עוד נחשקות למותג שלך. את השפע הזה תשיגי דרך שיווק. למעלה מחמש שנים שאני מלווה ויועצת למאות רבות של בעלות עסקים. במהלך השנים ראיתי את ההבדל בין נשים "שעושות שיווק" לנשים שהן "עצמאיות שיווקית".

 • לעשות שיווק זה לרוץ למרחקים קצרים. לשנס מותניים, לעשות שיווק, לקבל תוצאות ומיד לחזור לאזור הנוחות. כלומר להתנהל ולא לנהל. דרך זו לא משיגים שפע יציב אלא הפרעת שפע, הפרעת עבודה. תקופות טובות לצד תקופות של חוסר מעש ותסכול.
 • לעשות שיווק זה לגשש באפלה, לחשוש מכל צעד ומהלך. להתייחס לשיווק כעונש, תיק שאני ממש לא טובה בו ולכן לעולם לא אצליח להצטיין בו. את לא צריכה להצטיין בשיווק! וזה גם לא תירוץ שאת לא טובה בזה! יש דרך לשווק ממקום בטוח, מקום פורה, מקום נעים ואפקטיבי.
 •  לעשות שיווק זה אולי להשיג מטרות קטנות, שיאים קטנים ולהגיד לעצמנו שזה בסדר, זה לוקח זמן.
 • לעשות שיווק זה קצת כמו לרדוף אחרי הזנב של עצמנו, אף פעם לא להספיק, לא לעשות את הדברים עד הסוף, לעשות בחובבנות "בקטן" ולא במקצועניות כמו ה"גדולים".
 • זה שאת עסק של אישה אחת לא אומר שאת עסק קטן! אין עסקים קטנים יש רק מחשבות קטנות!


אני רוצה להכיר לך שיטה חדשה, שיטה חדשה לייצור שפע בעסק- "עצמאות שיווקית":
שיטה שמיועדת לעסקים של אישה אחת, כאשר בעלת העסק היא גם המשווקת. שיטה שמכירה במשאבים המוגבלים של עסק קטן ומאפשרת לייצר שיווק אפקטיבי, חכם, נעים, לא משדל, שיווק שבונה תמיד נחשקת למותג, שיווק שמביא עוד לקוחות, עוד חשיפה, עוד הכרה והכל על ידי עשייה נכונה ומובנת של בעלת העסק.
 כי רק את יכולה באמת לשווק את העסק שלך ולהביא אותו לשיאים שהוא ראוי, רק את יכולה לעשות זאת ואני הולכת ללמד אותך כיצד לעשות את זה! אחת ולתמיד!

 הנושא חשוב לי ולכן החלטתי לקיים כנס בנושא במהלכו אני הולכת ללמד את הכלים והמפתחות החשובים ביותר לשיווק כזה, את העשייה שתביא לעצמאות ולשפע מתמשך ויציב. אני הולכת לתת המון כלים, רעיונות, דוגמאות סיפורי מקרה. הזמנתי בעלות עסקים מעוררות השראה, כאלו שהצליחו בענק לייצר מותג מוביל ונחשק, כאלו שהצליחו למצוא את השיטה שלהן לשווק ולקדם את העסק ואלו הולכות לחלוק אתנו את הידע שלהן ולספר לנו איך לעשות זאת.


אני מקדישה בוקר מיוחד ללמד אותך לשווק את העסק שלך, להקים תשתית שיווקית יעילה ובעיקר להראות לך שבין כל עולמות השיווק שמציפים אותנו יש מסלול אחד של "עצמאות שיווקית" מסלול נעים, בטוח, מתגמל וצובר נכסים.

הכנס יתקיים ביום רביעי ה- 19.11.14 בין השעות  9:30-14:00 בבית ציוני אמריקה בתל אביב.

לאורך היום יוגש כיבוד ושתייה הכוללים כיבוד בוקר וברנץ' חלבי טעים ומפנק. בוקר של אנרגיות, כיווני מחשבה חדשים, נשים מעוררות השראה, קהילה של עצמאיות (בצניעות ובזכות גדולה ה- קהילה בה הידיעה של בעלות עסקים מופלאות) ותוכן שייקח את העסק שלך ואותך לתוצאות מידיות.

ההרצאות בכנס "עצמאיות- עצמאות שיווקית" יעסקו בכמה נושאים חשובים:
 • ·        איך לבנות תשתית שיווקית חזקה ונכונה שמשכנעת לקוחות מבלי שאנחנו נצטרך לעשות זאת בפני כל לקוח ולקוח פוטנציאלי.
 • ·         איך לבנות מהלך שיווקי אפקטיבי שננהל אותו לגמרי בעצמנו
 • ·         איך עובד שיווק עצמאי בעסק של אישה אחת, איך נוכל לייצר השפעה על קהל היעד
 • ·         מהם הכלים והשיטות השיווקיות שכל בעלת עסק חייבת להכיר
 • ·         מנהגים ומהלכים של עסקים מצליחים (עשי ואל תעשי)
 • ·         איך לייצר התפתחות בעסק על ידי מהלכי שיווק
 • ·         ועוד ועוד ועוד

·         במהלך הכנס אארח בעלות עסקים שיספרו על המהלכים שלהן, איך הן עשו את זה ומה אנחנו יכולות ללמוד.


הכנס מיועד לבעלות עסקים מתחומי עיצוב, יצירה ולייפסטייל אשר הקימו לאחרונה עסק ורוצות ללמוד כיצד לשווק אותו נכון וגם לבעלות עסקים ותיקות המרגישות שהן לא משווקות נכון את העסק, לא משיגות את התוצאות הרצויות ומוכנות לעשות שינוי.

מחיר כרטיס לכנס הוא 280 ₪
מחיר כרטיס למשתתפת מתוך זוג או יותר הוא 250 ₪
 מחיר הרשמה מוקדמת עד תאריך ה- 10.11.14 הוא 220 ₪
מספר המקומות מוגבל! שרייני את מקומך עוד היום.

כל משתתפת בכנס תקבל דפי עבודה על מנת שתוכל לקחת את כל החומר הנלמד וליישם אותו בשולחן העבודה האישי שלה. וכמובן, כל משתתפת תקבל שי קטן ומעוצב בסיום האירוע, משהו שיעזור לה לשמר את האנרגיות והמוטיבציה המטורפת שהיא תספוג בכנס.

בנוסף, בקרוב אני פותחת קורס שיווק במתכונת חדשה עם דגש נרחב מאד על עצמאות שיווקית, עשייה ותוצאות וכל מי שתשתתף בכנס תקבל הטבה שווה במיוחד לקורס עליו אספר בקצרה בהפסקה. (למען הסר ספק, הכנס הוא כנס חדשני, איכותי, עשיר בחומרים אשר עבדתי עליו תקופה ארוכה וכל מי שתגיע תצא עם כלים ושיטה לשווק את העסק. ההטבה היא בונוס, זה לא אירוע חשיפה, זה כנס מעמיק!)


תשקיעי בעסק שלך, תשקיעי בתבונה. כאשר תשקיעי בכלים, בידע, בעצמך, בשיווק של העסק את למעשה מבטיחה לעצמך החזר השקעה מדהים.  הכסף שאת משקיעה בכנס יחזיר את עצמו בזמן קצר מאד וימשיך להחזיר לעוד תקופה ארוכה אחרי.

מתוך ניסיון רב בכנסים והרצאות שקיימתי, ההרצאות בנויות כך שכל בעלת עסק תוכל למצוא את עצמה ואת העסק לאורך כל היום. בין אם את עסק מבוסס שירות, עסק שמבוסס על מוצרים, אם את עוד לא עשית ממש שיווק וגם אם ניסית וזה לא עובד. השיטה עובדת על כל עסק, ההרצאות ממחישות בסיפורים, דוגמאות והסברים את כל סוגי העסקים.

ודבר חשוב נוסף, שיווק לוקח זמן. התוצאות לא מגיעות באופן מידי, זה תהליך שלא כולו בשליטתנו. (לרוב תהליך שיווקי לוקח בין שלושה שבועות לשלושה חודשים) אז אל תבזבזי זמן יקר בעסק. בואו ליום מרוכז ותוכלי כבר עכשיו לעשות את זה נכון, כבר עכשיו להתחיל כדי שתוכלי לראות תוצאות הרבה יותר מהר.
אני מצפה ונרגשת  מהכנס ומזמינה אותך להירשם עוד היום והצטרף אלי לבוקר של שיווק לא סתם שיווק, "עצמאות שיווקית".

להזמנת כרטיסים :

 אשמח לעמוד לרשותך
 Maya@maya-landau.com
 מיהאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה