יום שלישי, 19 באוגוסט 2014

פתרונות אשראי מיוחדים לעסק הקטן- חודש סליקה חינם ללקוחות ולקוראות שלי


אני זוכרת את היום בו הייתי צריכה להתחיל לעבוד עם אשראי. השקתי לראשונה את הסדנאות שלי והבנתי שאני צריכה למצוא לעצמי אפשרויות סליקה. לא ידעתי, לא הבנתי ולפעמים הרגשתי שככול אני לומדת יותר אני חוששת יותר ממה שאני לא מכירה. דבר אחד היה ברור לי שאני חייבת אפשרות סליקה באשראי. ללקוח יותר קל לשלם באשראי, לקוח שמשלם באשראי עושה עסקאות גדולות יותר, לעסקים שעובדים עם אשראי יש מחזורים גדולים יותר ובאמת מכל הסיבות האלו החלטתי שאני עובדת עם אשראי.

כאשר הוצאתי את הספר שלי, ולראשונה הייתי צריכה פתרון סליקה פרונטלי מצאתי את המוצר Payware של  ישראכרט. הכרתי את הצוות שעומד מאחורי המוצר וראיתי כמה הם עמלים ושוקדים להתאים את המוצר והשירותים שלהם לעסק הקטן. לסדר את כל הפתרונות שעד היום היו קשים או בלתי אפשריים לעסקיים מסוימים. באירוע האחרון שלי Payware של  ישראכרט לקחו חלק ונתנו לנו חסות. עבור כל אלו שלא הצליחו להגיע לאירוע אני רוצה להביא לכן את ההרצאה בנושא זה שהם העבירו באירוע כדי שתכירו, תבינו את היתרונות והאפשרויות שעומדים לרשותכן.

חברת ישראכרט שמה לה למטרה לקדם את העסקים הקטנים והעצמאיים שעד היום לא זכו  לחשיפה והתייחסות מצד חברות האשראי והבנקים. הם חקרו ולמדו מה הצרכים של בעלי העסקים הקטנים ושל העצמאיים. מה פתרונות האשראי שהם צריכים? מה האתגרים בעסק שלהם שניתן שלפר או לפתור דרך אשראי?
 הם ראו כי עסק קטן משקיע המון זמן בגבייה וכאשר יש בעיית גביה יש חשש להיכנס לבעיה תזרימית.
הם ראו כי עסקים קטנים מדווחים שיש נטישת עסקאות במצבים בהם סכום העסקה גבוה ואין אפשרות לשלם באשראי או בתשלומים.

הם ראו כי לעסק הקטן יש מחזורי פעילות, יש תקופות של צורך ממשי באשראי ויש תקופות שאין כלל צורך זה, בדרך כלל נובע מפעילות עסקית כמו ירידים או סדנאות שבית העסק מקיים כל כמה חודשים.
הם חקרו גם את חסמי הכניסה של עסקים קטנים לעבוד עם אשראי, התחייבות לעמלות קבועות, מסופים מורכבים או קופות יקרות, תהליך מורכב ומסורבל.

אחרי חודשים ארוכים של מחקר ועוד כמה חודשים ארוכים של פיתוח ובקרב נולד המוצר Payware של  ישראכרט! מוצר טכנולוגי חדשני מבית ישראכרט אשר מאפשר לבעלי עסקים ועצמאיים לבצע חיוב בכרטיס אשראי דרך הסמארטפון שלהם בקלות ונוחות, מכל מקום ובכל זמן!

וכדי להתאים את השירות לאותם צרכים המוצר פועל בשיטת "לא חייבת- לא שילמת" ופותר את בעלי העסקים מעמלות קבועות ללא קשר אם יש פעילות בעסק או לא. בנוסף כל הפעילויות נשמרות על גבי האפליקציה המאובטחת וכך ניתן לבצע מעקב ובקרה.

בשונה מפתרונות אחרים ב Payware של  ישראכרט ניתן לבצע עסקאות בתשלומים כבר מהיום הראשון (לא צריך לצבור וותק בחברות האשראי) וכך למעשה להגדיל את כמות הלקוחות המשלמים ואת מחזורי העסק.
ועוד דבר גדול, גם נשים עצמאיות אשר אינן רשומות כעוסק מורשה/פטור יכולות להצטרף לשירות PAYware (כל עוד היקף הפעילות השנתי שלהן אינו עולה על 50 אלף שקלים). אז אם את מהססת, המוצר הזה מציע את כל היתרונות של עבודה עם אשראי רק ללא החסונות שהיו עד היום לעצמאיים ובעלי עסקים קטנים.

אההה וכמעט שכחתי, קבוצת ישראכרט מעמידה לרשות בעלי העסק אתר מדהים המרכז  את נתוני העסק שלי ביחס לסטטיסטיקות יתר העסקים שעובדים באשראי בארץ לפי תחום או אזור גיאוגרפי. כך ניתן להיכנס וללמוד על פעילות העסק שלי, איפה עובד לי, איפה צריכה להשתפר, לקבל כמה רעיונות, להסיק מסקנות וכל השירות הזה- בחינם ללקוחות!

אני מזמינה אתכן לשמוע וללמוד פרטים נוספים, הסוכנים ישמחו להיפגש, לשמוע מכן על צרכי העסק ולבנות לכן חבילה משתלמת שתאפשר לכן לגדול בעסק.

וללקוחות שלי מגיע יותר J אז יחד הכנו עבורכן הטבה, חודש סליקה בחינם! חודש ללא עלות, ללא עמלות כלל! למימוש ההטבה יש לציין את  קוד ההטבה ml1ml ו למסור את הקוד ההטבה בפנייה הטלפונית או www.isracard.co.il/payware ולהזין קוד הטבה באתר.
לפרטים נוספים:03-6364587אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה