יום שלישי, 4 במרץ 2014

סדנת תכנית עבודה שיווקית

להכיר כמה כלים שיווקיים זה פשוט לא מספיק כדי לשווק את העסק שלנו כמו שצריך! שיווק זה מנוע הצמיחה של העסק שלנו, דרכו אנחנו מגדילות את החשיפה והופכות את קהל היעד ללקוחות, דרכו אנחנו משיקות מיזמים ומוצרים חדשים, דרכו אנחנו גדלות ונותנות לעסק שלנו תנופת זינוק מתמשכת קדימה.

כל בעלת עסק יודעת שכדי להביא לקוחות ורווחים היא חייבת לשווק, וכך הרבה בעלות עסקים פשוט מתחילות לשווק. בוחרות כלי שיווקי ומתחילות לפמפם. אחרי כמה חודשים שמות לב שזה שוחק ולא ממש אפקטיבי.

כדי שנצליח לשווק בצורה אפקטיבית יש לעשות זאת נכון. עלינו להקדיש מחשבה לבנייה מסודרת של המהלכים. כלומר, לבנות אסטרטגיה! להבין מתוך העסק שלי, מה החוזקות שלי, מה אפקט המשיכה שלי, מה יגרום ללקוחות לבוא דווקא אלי? מה יגרום ללקוחות לחשוב בי?
לאחר מכן, להכיר את קהל היעד, להבין איך הוא חושב? מה הוא מחפש? מה הוא מעדיף? ולנסח מסרים שיווקים שיגרמו לו להפוך להיות לקוח נאמן ומרוצה.

השלב הבא הוא לבנות תכנית עבודה שיווקית אשר מפרטת את כל השלבים, המהלכים, הכלים השיווקיים שאנחנו נשתמש בהם כדי לשווק את העסק, כדי להגדיל רווחים ולהגדיל את קהל הלקוחות שלנו.

שמתי לב שבעלות עסקים מבזבזות יותר מידי זמן על שיווק ובסופו של דבר מרגישות שזה לא כיף להן, שנגמר להן האוויר ואין להם משהו כייפי להגיד ופשוט מחליטות להימנע משיווק. לכן החלטתי להקים סדנא שמטרתה ללמד: כיצד עושים את זה נכון!
כיצד משווקים בכיף!
כיצד בוחרים כלים שיווקים!
כיצד בונים מהלכים חכמים שמשיגים יותר תוצאות בפחות משאבים (זמן, כסף ומאמץ)!
כיצד הופכים שיווק לכיף!
כיצד הופכים שיווק לשגרה עסקית פורה ולא שוחקת!
כיצד עסקים קטנים יכולים להשיג תוצאות כמו של עסקים גדולים , ללא תקציבי עתק וללא כח עזר מקצועי!

סדנת "תכנית עבודה שיווקית" תתקיים ב- 18.3.14 בשעה 9:30-15:00 בתל אביב.

הסדנא מורכבת מארבעה חלקים:
חלק ראשון: לומדות מה המשמעות של תכנית עבודה שיווקית. למה חשוב לתכנן, מה לוקחים בחשבון בתכנון וכיצד התכנון מאפשר לי לשווק כל השנה בכיף ולהשיג מקסימום תוצאות במינמום משאבים. לומדות איך להכניס את זה לשגרת של בעלת עסק ולמה שיטה זו הרבה יותר נכונה לבעלות עסקים קטנים ובינוניים.

חלק שני: מעבר על יסודות שיווקים חשובים. יסודות שיעזרו לנו להצליח יותר, זהות עסקית נחשקת, בידול, קהל יעד, פילוח וכיצד לקוחות חושבים ומקבלים החלטות. נבין גם את הבסיס ליצירה השפעה, כיצד נוכל על ידי הפעילויות שלנו לגרום לקהל היעד לעשות פעולה, כלומר לרכוש את המוצרים והשירותים שלנו.

חלק שלישי: שיטות שיווק ובניית תכנית עבודה לפי שלבי עבודה מוגדרים. נכיר שיטות שיעזרו לנו לבנות מהלכים בצורה נכונה ומדויקת, דרכם נבין גם את השימוש הנכון בכלים ומסרים שיווקים ונראה איך לעשות כל זאת לפי לוח הזמנים המאתגר של בעלת העסק.

חלק רביעי: תרגול ודוגמאות. תרגול עוזר לנו ליישם ולהגיע מוכנות לעתיד שיבוא. בחלק זה נתרגל על מספר סיפורי מקרה ונחבר את כל הסדנא יחד.

כל משתתפת מקבל חוברת סדנא עם כל החומר הנלמד בסוף לחוברת בנייה של תכנית עבודה שיווקית אשר תלווה אותה בעתיד.

הסדנא מיועדת לבעלות עסקים אשר כבר מכירות כלים שיווקים והתנסו בפעילות שיווקית אך מרגישות שהן רוצות יותר ויכולות להגיע לתוצאות טובות יותר. הסדנא אינה מיועדת לעסקים בתחילת הדרך שטרם הקימו כלי עבודה שיווקיים והתנסו בהם.

 לאורך כל הסדנא תוגש שתייה חמה וקרה לצד כיבוד קל. תהיה הפסקת צהריים במהלכה יוגשו גם מגשי ירקות, לחם ומטבלים.


עלות הסדנא 450 ש"ח 
עלות סדנא בהרשמה מוקדמת 350 ש"ח (ניתן להירשם עד 12.3.14)
עלות סדנא למשתתפת מתוך זוג בהרשמה מוקדמת 300 ש"ח 

ביום מרוכז אחד, בעלות שתחזיר את עצמה תוך כמה ימים, בואו ללמוד כיצד לעשות את זה נכון! אנחנו, בעלות העסקים המשאב החשוב ביותר בעסק, בואו ללמוד איך לעשות את זה אפקטיבי וכייפי, בואו לראות שאפשר לשווק מבלי להישחק!

בואו ותפגשו עוד בעלות עסקים כמוכן, מכל סדנא שלי נולדים שיתופי פעולה נהדרים, חברויות עסקיות וזה פשוט מתנה נהדרת בעצמאות. תעשו את זה היום, לפני החגים, שתגיעו מוכנות ככול האפשר לתקופה הקרובה, שתוכלו כבר החודש לתת תנופה נחוצה לעסק שלכן ולעצמכן.

יש מספר מאד מוגבל של מקומות! הסדנאות מתקיימות בקבוצות של כ-25 נשים בלבד! מהרו להירשם, באמת שהמקומות נגמרים הרבה לפני ההרשמה המוקדמת
אשמח לראותכן!
 לפרטים והרשמה אשמח לעמוד לרשותכן: 052-2432424 או במייל maya@maya-landau.com


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה