יום שבת, 4 בינואר 2014

רוצות חשיפה רחבה כדי להשיג לקוחות חדשות לעסק?


 • מרגישות שאתן משווקות משווקות אבל לא מצליחות להגיע לקהל חדש?
 • רוצות חשיפה רחבה אבל לא יודעות כיצד לעשות זאת בתקציב ובאמצעים של עסק של אישה אחת?
 • רוצות להופיע בעיתונים, מגזינים ואפילו טלוויזיה אבל לא מצליחות לעשות זאת?
 • אתן יודעות שרק אם ישמעו עליכן, על העסק יותר אנשים תוכלו לפרוץ ולהגיע לשיאים חדשים בעסק?
אתן פשוט צריכות ליח"צן את העסק שלכן. כלומר להשתמש בכלי יחסי הציבור. כלי זה מתייחס לעבודה עם עיתונאים ואנשי תקשורת במטרה להשתלב בתוכן תקשורתי מבלי לשלם על זה כסף! להופיע בכתבות, הפקות, אייטמים ועוד וכל זה בחינם!

 במשך השנים שמתי לב כי בעלות עסקים רבות לא משתמשות כלל בכלי פנטטסי זה. איזה עוד כלים שיווקים מאפשרים לנו ליהנות מחשיפה רחבה אפילו ארצית ולגמרי בחינם. באיזה עוד כלי שיווקי כתבים ומובילי דעה ממליצים עלינו ולא אנחנו משדלות את הלקוחות. כלי יחסי הציבור הוא הכלי שמשדר הכי הרבה אמינות, טרנדיות, הובלה של השוק מיתר הכלים השיווקים בהם אנחנו אלו שממליצות על המוצרים והשירותים של העסק. למעשה הבנתי כי רוב הכלים השיווקיים הם כלים אינטואיטיביים, כלומר בעלת העסק יכולה ללמד את עצמה כיצד לעשות זאת ולהשתפר בעוד יחסי ציבור צריך ללמוד כיצד עושים את זה נכון. להבין את העקרונות הכללים וגם את ההתנהלות היומיומית (איך אשכרה מתקשרים עם עיתונים ביומיום?!)

ולכן השקת את סדנת יחסי הציבור שלי, אשר מיועדת לבעלות עסקים, עסק של אישה אחת הרוצות ללמוד ולהכיר את עולם יחסי הציבור ולהקפיץ את העסק שלהן להצלחות חדשות. המטרה שכל מי שמסיימת את הסדנא שולטת ביחסי הציבור ויכולה בכל רגע נתון, לגמרי בעצמה להיכנס לתקשורת הרחבה, כאמור מבלי לשם על זה כסף!


מה לומדים בסדנא?
 • הכרת כלי התקשורת, מבנה כלי התקשורת כדי שנוכל למפות ולהבים עם מי הכי נכון לנו לעבוד. להכיר תפקידים שונים שמערכות התקשורת, תפקידים חשובים שיכולים לקדם את חשיפת העסק שלנו. שנדע עם מי נכון לטפח קשרי עבודה, מי יכול לסייע לנו להשתלב בתוכן. בסדנא נתייחס גם לעבודה נכונה עם בלוגרים!
 • לזהות הזדמנויות- איפה נוכל להשתלב? איפה נכון לנו להשתלב? ואיפה לא נכון לנו לעשות זאת (או איפה ידרשו מאיתנו כסף ולא בטוח שאנחנו באמת חייבות לשלם כדי להופיע באותו כלי תקשורת!)
 • מתי נכון להשתמש בכלי יחסי הציבור- נכיר את לוחות הזמנים של התקשורת ונראה מתי נכון לנו לעבוד איתם, כיצד נוכל לעבוד איתם גם מבלי שיש לנו משהו חדש לספר לעולם.
 • מערכת יחסים עם העיתונאים- נבין את היסודות למערכת יחסים מוצלחת. כזו שמבוססת על אמון והערכה ולא על "תעשו לי טובה". מערכת יחסים שתלווה אתכן לאורך שנים של עשייה.
 • שיטות עבודת יחסי ציבור- נכיר את השיטות הקיימות ליחסי ציבור בעסק הקטן ובכל שיטה נזהה את מרכיבי ההצלחה, נלמד לבחור את השיטה שהכי טובה לעסק שלי, השיטה שתאפשר לי להמשיך לעסוק בכל יתר הפעילויות העסקיות שלי ולהכניס כלי שיווקי חדש.
 • כלי יחסי הציבור- נלמד וניישם את כלי יחסי הציבור , כלים חשובים בהם נעשה שימוש בפועל. כלים אלו הם לב ליבה של העבודה היחצנית ואלו המפתח להצלחה של המהלכים השיווקים בעסק.
 • חוקים עשה ואל תעשה- חוקים חשובים שהופכים עבודה טובה לעבודה מצויינת ומעלים את הסיכויים להצלחה באופן דרמטי.
 • תרשים זרימה ותרגול- סכמת עבודה מסודרת כוללת לוחות זמנים, מתי נכון להתקשר, מתי נכון לשלוח מייל- כל מה שצריך לדעת כדי לעשות את זה בפועל.
כל משתתפת בסדנא תקבל רשימת עיתונאים, של עשרות עיתונאים בתחום בו היא עוסקת ועורכים חשובים. הרשימה כוללת עשרות רבות של עיתונאים רלבנטים. כל משתתפת בסדנא תיכנס לקבוצת פייסבוק סגורה של בוגרות הסדנא בה מתייעצים עם הבנות ואיתי, יוזמים ביחד כתבות והפקות וממתעדכנים מידי פעם בכתבות.


המשתתפות בסדנא הצליחו תוך כמה ימים ספורים להשתלב בתקשורת! חלק מהמשתתפות בסדנא יזמנו הפקה משותפת לעיתון בתפוצה ארצית! אלו חלק מהתגובות שקיבלתי מהן רק ימים ספורים אחרי סיום הסדנא


 • "רציתי לומר שהיה מעולה ,  מאד ניהנתי היה מקצועי ,רציני וכייף גדול ! אני מודה שבעבר פחדתי לבוא מאחר ויצא לי להיות בכמה הרצאות וקורסים מקרטעים וממש נשברתי .. המאמץ וההשקעה מבחינתי מאד גדולים ואני עושה את זה בשמחה. רציתי לספר לך שבעקבות המפגש בסדנא של היחסי ציבור והמפגש עם... האורחות המקסימות, החלטנו על הפקה משותפת... קיבלתי תשובה שהם מאד אוהבים את הרעיון ומחכה לתשובה סופית בעניין." רינה
 • "אני חייבת להגיד לך שבעקבות הסדנא חזרתי לכל המיילים ששלחתי בעבר, תיקנתי מה שהבנתי שעשיתי לא נכון וכבר שתי עיתונאים חזרו אלי וסגרנו על כתבה שתתפרסם שבוע הבא". צילי
 • "במשך שנים נמנעתי, פשוט הייתי חרדה לעבוד עם עיתונאים. והסדנא שינתה לי את החשיבה, אני חייבת לספר לך שעשיתי צעד ראשון ופניתי לכמה עיתונאיות מהרשימה שדיברנו עליהן. כפי שאמרת הן היו ממש בסדר! ענייניות! אני העברתי להן חומרים וצריכה להופיע במגזין הבא! תודה!!! " שרון
 • "בטח אומרים לך את זה כל הזמן- לא יאומן כמה זה קל. איך לא עשיתי את זה קודם. הייתה לי השבוע מכירה, שלחתי קומוניקט כפי שלימדת אותן והיו לי שני פרסומים. לקוחות התקשרו נרגשות לספר לי שראו את המכירה שלי בכתבות והן מתכננות להגיע." דינה 


אולי לא הרבה מכן יודעות את זה. אבל לפני שיצאתי לעצמאות, הייתי אשת התקשורת ויחסי הציבור של המותגים הכי נחשבים במשק. כל יום העבודה שלי הוקדש לקידום ההופעה הנכונה בתקשורת של אותם לקוחות. חלק מהסיבה שיצאתי לעצמאות שראיתי שדווקא העסקים הקטנים, דווקא הם אלו שצריכים את הכלי הזה. דווקא הם זקוקים לחשיפה הגדולה, לדחיפה של העיתונאים הנחשבים כדי להגיע להצלחה עסקית. אבל באותם שנים אם רציתי ליחצן את העסק שלך היית צריכה לשכור יחצן באלפי שקלים בחודש! היום אני מעבירה את כל הידע שצברתי במשך שנים, את כל הידע , הניסיון וההיכרות שלי עם עסקים קטנים ללמד אותך איך לעשות את זה בעסק שלך לגמרי בעצמך! לגמרי בחינם!

הסדנא הקרובה תתקיים ב- 19.1114 משעה 10:00 עד 15:00 במשרדי בנס ציונה.
עלות הסדנא  450 ש"ח
אם בא לך לבוא עם קולגה או חברה, מחיר למשתתפת מתוך זוג הוא 380 ש"ח!
 עכשיו בהרשמה מוקדמת 380 ש"ח!
לפרטים והרשמה: מיה לנדאו, 052-2432424, maya@maya-landau.com


בזכות הידע והניסיון שלי ביום אחד תוכלי ללמוד כל מה שאת צריכה כדי לעשות זאת לגמרי בעצמך. לא צריך קורסים ארוכים אם אפשר ללמוד את זה ביום מרוכז אחד. כל החומר מרוכז גם בחוברת עבודה שתלווה אותך בעבודה המעשית בבית. 
ובמחיר זה תוכלי להשיג חשיפה בשווי עשרות אלפי שקלים! כן עשרות אלפי שנים לשנה! תחשבי כמה תוכלי להשיג לאורך השנים. אז במקום לקדם את הפוסטים "בביצת הפייסבוק" תוכלי באותו מחיר לרכוש כלי "של הגדולים" ולקדם את העסק בגדול. תשקיעי בעצמך! ביכולות שלך לקדם את העסק- כי כאשר אנחנו יכולות לקדם את העסק, כאשר אנחנו קוצרות פירות ולא מרגישות תקועות זו היא עצמאות! במחיר הזה זו השקעה הכי טובה שתוכלי לעשות בשנה קרובה

הסדנא מיועדת לכל בעלות העסקים וזה אחד הדברים שכל כך מיוחדים ביחסי ציבור. הם מעולים לעסקים עם מוצרים, לעסקים של שירות ללא מוצרים פיזים, לבעלות עסקים בתחילת הדרך ולבעלות עסקים ותיקות. לאלו שאף פעם לא הצליחו להשתלב בתקשורת וגם לאלו שהצליחו פעמים אחדות אבל מבינות שצריך למקסם את זה כדי לראות תוצאות מעולות. הסדנא הזו היא חובה לכל בעלות העסקים!

שואלות אותי הרבה בעלות עסקים אם לא כדאי לחכות קצת שהעסק יתבסס, כדי להשתמש ביחסי ציבור. ללמוד יותר את הכלים האחרים ואז יחסי ציבור ואני אומרת שזו ביצה ותרנגלות. למה לחכות אם אפשר למנף את הכלי הזה להצלחות? למה לחכות להתבסס אם אפשר לעשות עכשיו? למה לדשדש אם אפשר להצליח בענק עכשיו?

אני מזמינה אתכן להיות מאלו שלומדות, מיישמות ומצליחות. במקום להיות אלו שרואות מהצד את ההצלחות של הקלוגות ונחמץ ליבן בואו להיות אלו בעושות. במקום לראות את הקולגות מופיעות ומככבות בתקשורת בואו אתן להיות אלו שמככבות!


אני כל כך מאמינה בסדנא הזו ובתוצרים המופלאים שלה שאני מבטיחה לכן שזו הולכת להיות ההשקעה שתקפיץ את העסק, את העבודה השיווקית ואתכן כבעלות העסק- נצלו את תחילת השנה לעשות שינוי!
 בואו!
 הירשמו עוד היום: לפרטים והרשמה: מיה לנדאו, 052-2432424, maya@maya-landau.com


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה