יום שני, 9 בדצמבר 2013

פורצת את גבולות היבשת

אני שמחה ונרגשת להזמין אתכן לבוקר מיוחד, בוקר של פריצת גבולות.

בשנים האחרונות כל הנתונים מראים על עלייה בקניות דרך הרשת. המגמה ברורה ומיד שנה אנחנו רואות שהאחוזים הולכים וגדלים. אבל אנחנו הישראלים לא ממש מאמצים את הטרנד הזה כמו אחינו האמריקאים. החניות בארץ מנוהלות היטב אבל השוק מוגבל והתוצאות בהתאם.

אני פוגשת המון בעלות עסקים שמוכרות ברשת, ושמתי לב שאלו שמשווקות לכל העולם, פונות לקהלים רחבים ועושות את זה נכון מצליחות לייצר מחזורים שלא ניתן לדמיין בהשוואה לארץ ישראל הנהדרת שלנו (ותודו שהיא באמת נהדרת!). ובעצם למה לא? אם יש לי חנות אינטרנטית למה לא?

השוק בארץ קטן מספרית, יש היצע רחב, אם נגדיל את פלח השוק נצליח כמותית לייצר הכנסות גדולות בהרבה יותר. למעשה אנחנו צריכות לפרוץ את גבולות היבשת ולקדם את המוצרים שלנו ואת החנות שלנו בקרב אזרחי העולם. חברתי לאחת הנשים שאני הכי אוהבת בעולם- אלישבע מנקין. מעבר לעובדה שאני אוהבת את אלישבע מאד, אלישבע היא ישראלית שחייה שנים בארצות הברית, מעצבת ובעלת המותג HOOK AND LOOP אשר הדהימה אותי כל פעם מחדש בשיטות שפיתחה, בכלים שחידדה לעבודה מול הקהל האמריקאי.
אלישבע, היא ממש כמונו, בעלת עסק שעושה הכל וממקלדת המחשב של שולחן העבודה שלה היא הצליחה לככב בבלוגים הכי נחשבים בארצות הברית, היא הצליחה לשתף פעולה עם פלטפורמות בררניות בארצות הברית, הצליחה לייצר שיתופי פעולה בעולם ולבסס מחזורי קניות שעולים בהתמדה וביציבות ובעיקר יודעת איך אנחנו יכולות לעשות את זה. אז הזדמנתי את אלישבע לשיתוף פעולה ובמסיבת יום ההולדת שלי היא הקסימה את הקהל עם הרצאת מבוא. הפניות לא הפסיקו להגיע, כולן ביקשו עוד! אז הכנו לכן עוד! הכנו לכן בוקר פורץ גבולות!
אז מה בתכנית:
10:00 התכנסות והיכרות

10:30 הרצאה של מיה לנדאו כלים אישיים לפריצת גבולות
 כיצד נוכל לחזק את עצמנו, כיצד נוכל לחולל שינוי בעסק, מה הכלים שיעזרו לנו לפרוץ את הגבולות של עצמנו.

11:30 הפסקת קפה

12:00 אלישבע מנקין- פורצים את גבולות היבשת:
1. מה צריך להכין לפני שמתחילים לשווק לחו"ל? (עם דגש על במה זה שונה ממה שצריך בארץ). איך להיערך לעבודה נכונה ומוצלחת.
2. כיצד לקדם את החנות באמצעות אתרים ובלוגים? כיצד ניתן לקדם את החנות בלי קמפיינים מורכבים ובשיטות שלא מכירים והכי עובדות (כמה רעיונות מקוריים שעבדו בשבילי)
3. מה כותבים לבלוגר + דוגמאות למיילים שהשיגו לי תוצאות אמיתיות

4. איך להתגבר על overwhelm ? תוכנית עבודה מובנית
14:00 שאלות תשובות וסיום
הבוקר יתקיים ב- 30.12.13 יום שני, 10:00-14:00, בתל אביב.
עלות למשתתפת היא 420 ש"ח
עלות למשתתפת מתוך זוג 380 ש"ח
עלות למשתתפת בהרשמה מוקדמת 350 ש"ח
עלות למשתתפת מתוך זוג בהרשמה מוקדמת 320 ש"ח
ההרשמה המוקדמת תסתיים ב- 17.12.13 אל תחמיצו את ההטבה ושריינו את מקומכן!
מה גם שיש רק 20 מקומות!!! ומניסיון הם נגמרים ממש מהר... אז התקשרו עוד היום להרשמה
052-2432424 או למייל maya@maya-landau.com
למי מיועד הבוקר המיוחד שלנו? לכל מי שיש לה חנות אינטרנטית, כל מי שמקימה חנות אינטרנטית ובעיקר כל מי שרוצה לקדם את החנות ואת המוצרים לעולם הרחב. ההרצאה תתמקד בשוק האמריקאי ודרכו תציג את השיטות והכלים לעבודה עם כל מדינה בחו"ל.
האם הייתי כבר בהרצאה של אלישבע במסיבת יום ההולדת האם נכון לי להגיע? כן! ההרצאה הזו של אלישבע יורדת לעומק של הדברים, מפרטית את השיטות והדרכים בנוסף לבוקר שלם של תכנים נוספים וחשובים.
אנחנו כבר אחרי טרפת הקניות של הקריסמס זה תזמון טוב? כן! נהפוכו עכשיו זה הזמן הכי מדויק לעשות את זה! החגים שעכשיו עברו הראו מגמה חד משמעית של עלייה בקניות דרך חנויות דיגיטליות. בהרצאה תקבלו רשימה של תאריכים נוספים חשובים שתוכלו להתכונן אליהם ואם תתחילו לקדם ולעבוד על זה עכשיו השנה הקרובה הולכת להיות שנה מאד כלכלית עבורכן! אל תחכו לרגע האחרון! לוקח זמן לטפח חנות כפי שצריך! 
הבוקר שהכנו לכן הולך להיות אחת המתנות הכי טובות שאת יכולות לתת לעסק שלכן לכבוד השנה החדשה! הוא ייתן לכן כלים מעולה! המון שיטות שבעזרתן תוכלו להזיז דברים קדימה (אפילו הרים!) בעיקר הזדמנות פז לעשות את זה!
בואו, יהיה פורץ דרך :)

תגובה 1: