יום שני, 22 ביולי 2013

הגיע הזמן לדבר על כסף!

Money time

הסיבה לשמה התכנסנו בעולם העסקים- כסף!


אני רוצה שנצליח איתו, שנצליח לעבוד איתו יותר טוב, שנצליח להרוויח, שנצליח להשקיע, שנצליח להבין את ההתנהלות איתו. אני רוצה שנהפוך אותו מאויב לחבר הכי טוב שלנו.
אם את רוצה גם, זה היום שאסור לך להחמיץ!

בזכות הניסיון שצברתי במהלך השנים אני יודעת איפה נקודת החולשה שלנו עם כסף - אנחנו בעלות העסקים, שגדלות, מאמינות ורוצות לעשות את זה נכון. קיבצתי את הנושאים הכי חשובים ואת המרצים הכי מבוקשים ליום אחד, בוקר אחד שהולך לשנות את התפיסה וההתנהלות שלנו עם כסף מן הקצה אל הקצה.
 
ביום הזה נראה שאפשר לדבר על הנושא שאנחנו אולי לא ממש אוהבות לדבר עליו אבל לעשות את זה בכיף, בבוקר מלא פינוקים וחוויות ונשים מופלאות שנוכל להכיר ולצחוק יחד. כמו תמיד האווירה, הנשים, הפינוקים יעשו לנו בוקר בלתי נשכח.

1.9.13, יום ראשון, 15:00-9:30

10:00-9:30 התכנסות והיכרות

11:30-10:00 ניהול עסק לצד משק בית - הרצאה מרתקת שופעת כלים יישומיים להתנהלות נכונה:
האם לנהל חשבון עסקי נפרד לחשבון הפרטי? כל כמה זמן צריך לבדוק את החשבון ומה בכלל לבדוק בו? איך נכון לגייס הון להקים עסק או לצורך גדילה עסקית? מהחשבון הפרטי? הלוואה?
ההרצאה שתיתן לנו את כל התשובות והמון המון שלום בית! זו ההרצאה שגם הבעלים שלכן ירצו לבוא וללמוד!

 11:30 - 12:00 הפסקת כיבוד ומינגלינג

12:00 - 13:30 איך קובעים מחיר? קביעת מחיר היא מקור הרווח היחיד בעסק ולכן חשוב שנשלוט במושגים, שיטות ונבין כיצד נכון לקבוע מחיר של מוצרי ושירותי העסק שלנו. מהן סוגי העלויות שיש? איך יודעים לחזות מראש כמה לקוחות ייקנו? כמה לקוחות ישלמו? איך מצליחים למצוא מחיר מנצח, כזה שלקוחות לא יעמדו בפניו ואנחנו נהיה מרוצות משורת הסיכום?

14:30-13:30 איך לדרוש כסף המגיע לנו מבלי להתכווץ? אנחנו עושות הכנה, יודעות מה מגיע לנו ואז ברגע האמת אנחנו מתחילות להתרגש, מציעות הנחות מבלי שאף אחד ביקש, מתחילות לגמגם ומתבאסות. תחושה של אכזבה וחוסר אונים. בהרצאה נכיר כלים וטכניקות שיעזרו לנו לעמוד על שלנו. נצלול את הפן המנטלי - ריגשי של הכסף ונצא עם כלים לעבודה נכונה. נצא לגמרי מתוגמלות!

14:30 - 15:00 שיחת סיכום ושאלות ותשובות של כל המרצים יחד. מילות סיכום ופרידה מיום מרגש. הזדמנות לשאול כל מה שרציתן אבל לא היה את מי.

הבוקר החגיגי הזה יתקיים בבית לילי & בלום, לילינבלום 13 תל אביב ויהיה מלווה בפינוקים וכיבודים כמו שאנחנו אוהבות, בנשים נהדרות בדיוק כמוך, שרוצות לעשות את זה. הזדמנות מצוינת לעשות את זה יחד, להכיר, להרחיב את מעגל הקשרים ושיתופי הפעולה.


 
בואו לראות שאפשר ללמוד ולדבר על כסף בכיף, בלי רגשות נחיתות, בלי להרגיש אשמה או פחד. בואו לגלות שאפשר אחרת. בחרתי את המרצות הטובות ביותר, כל אחת בתחומה כדי להביא לכן ביום מרוכז את הכלים החשובים ביותר.
 
עלות הבוקר היא:

430 ₪ למשתתפת

380 ש"ח ללקוחות "מיה לנדאו" (ליווי, סדנאות, קורסים ואירועים מכל הזמנים)

380 ש"ח למשתתפת מתוך זוג

זו בהחלט אחת ההשקעות המשתלמות ביותר שתעשו בעסק שלכן! ועם הכלים שתצאו ממנה תוכלו להחזיר את ההשקעה כבר תוך כמה שבועות!
 
באירוע האחרון כל המקומות נתפסו תוך שבוע מפתיחת ההרשמה ולכן אני מפצירה בכן, אל תחמיצו את ההזדמנות! הילדים חזרו למסגרות וזו ההזדמנות שלנו לפתוח שנה מאד ריווחית, זו ההזדמנות לעשות שינוי כלכלי בשנה הקרובה. האמינו לי שאת היום הזה לא תרצו לפספס כלל וכלל... אז פשוט הירשמו! בואו עם חברות אהובות והירשמו!

 ההרשמה נפתחה
 אירוע הבוקר והסדנאות הן חד פעמיות!
 לא יהיו תאריכים או מועדים נוספים
 
לפרטים נוספים והרשמה :052-2432424 או Maya@maya-landau.com
 
אלף תודות לעסקים ונשים מוכשרות ביותר:
אני חייבת להודות מעומק ליבי לדנה ישראלי שאחראית על הצילומים, שהייתה איתי בשיא החם בחממות גבעת ברנר. אני רוצה להודות למשתלת גבעת ברנר על האירוח ולשושן דגן משושנס על שהפכה את  חוויות הגינון להרבה יותר כייפית ושיקית עם המוצרים שלה. חייבת להודות לירדן גלילי המוכשרת שכל פעם מחדש מפתיעה אותי במסירות, אהבה ועיצוב גרפי חסר פשרות!