יום חמישי, 7 במרץ 2013

בואו ניקח את הזמן לידיים!

כבר כמה שנים שאני עובדת עם בעלות עסקים ותמיד אני שומעת את אותה השאלה " מתי יהיה לי זמן לזה?"
אנחנו ,בעלות העסקים מרגישות שאנחנו לא מספיקות לבצע את משימות העסק, הן נערמות להן ואנחנו לא מגיעות לזה, גם אם החלטנו להיות מסודרות, חוק מרפי מגיע ופתאום משהו בלתי צפוי משבש לנו לגמרי את התוכניות.
אנחנו מרגישות שפשוט לא מצליחות להתקדם, שהבלאגן מציף מכל פינה, שאנחנו מתנהלות ולא מנהלות, שהדברים החשובים לא מטופלים, שאין לנו דקה זמן וגם כבר קשה לנשום.
אנחנו מתוסכלות מקצב העבודה שלנו מנסות להתייעל ללא הצלחה.
חושבות על כל הדברים שיש לנו לעשות בבית, בעסק, עם הילדים והייאוש מציף.

אני חושבת שזר לא יבין זאת, לא יבין למה אנחנו יושבות עד אור הבוקר להספיק לסיים עוד כמה דברים לעסק כדי שמחר אולי יהיה לנו קצת יותר זמן. זר לא יבין למה אנחנו מנצלות את החופשת השבת למשימות העסק. אנחנו באמת רוצות! מאד רוצות! אבל פשוט לא מוצאות את הזמן!

אז החלטתי להזמין אתכן, נשים, בעלות עסקים, אלו שעושות כמעט את הכל לבד- להכיר את הזמן שלכן ממקום אחר.
אני רוצה להראות לכן שזמן הוא המשאב היקר לנו מכל ואנחנו עושות שימוש לא נכון בו היום. אני רוצה להזמין אתכן לבוקר מיוחד בו נלמד לעבוד עם הזמן שלנו ביעילות, נלמד איך לייצר סדר וניהול נכון של הזמן והעבודה. נלמד להתסכל על הזמן מכיון אחד במטרה להכניס יותר איזון ואוויר לסדר היום שלנו.
 

 

ביום  שלישי ה- 19.3.13 בשעה 10:00 עד 14:00 בבית לילי & בלום בתל אביב אקיים בוקר מיוחד בנושא ניהול זמן.

במהלך היום נדבר על :
  • מהם התפקידים והמשימות שלנו בחיים ובעסק, איך קובעים סדר עדיפויות נכון ולמה חשוב לשמור על איזון תקופתי? נקבל כלים שיעזרו לנו לראות איפה הכי נכון לנו להשקיע את הזמן, נבין איך תהליכי עבודה נכונים עובדים בעסק וכיצד נוכל לייעל אותם ואת הזמן שאנחנו משיקעות בכל אחד מהם.
  •  
  • איפה בורח הזמן- נלמד לתכנן את הזמן שלנו, לאתר גורמי רעש והפרעות וליצור שגרת עבודה שמקדמת את האסטרטגיה של העסק במקום לטפל כל היום בבעיות ונושאים שצצים לטיפול.
  •  
  • עכשיו- איך להפסיק לדחות משימות והחלטות? נרכוש כלים שיאפשרו לנו להתמודד עם ההרגל המגונה הזה שקיים כמעט בכולנו.
  •  
  • חשיבות התכנון ככלי להתייעלות, נקבל כלים לתכנון חודשי, שבועי ואפילו יומי, נראה איך מתעדפים משימות כאלו ואחרות ואיך מוצאים אותן בייעלות לפועל.
  • סדר, החשיבות של הסדר לניצול נכון של הזמן, נקבל כלים וטיפים לסדר כולל חוברת מיוחדת שתעזור לנו לשמור עליו.
  •  
  • איזון- תרגילים שיכניסו איזון לחיים שלנו ויאפשרו לנו להיות "בוסיות" יותר טובות לעצמנו.
כל משתתפת תקבל חוברת ובה כל הטיפים והכלים ובנוסף תקבל ערכה מעוצבת שתעשה לה המון זמן והיא כוללת: דף תכנון יומי, דף תכנון שבועי, תכנון סדר עדפויות, תכנון משימות ותתי משימות, תפקידי העסק ועוד ועוד.

עלות למשתתפת 340 ש"ח עלות למשתתפת מתוך זוג או יותר 290 ש"ח. ההרשמה נפתחה ומספר המקומות מאד מוגבל! לכן ממליצה לכן בחם למצוא את הזמן ולהירשם בהקדם!


מוגבלות זמן שכמונו, מסתכלות על היומן ומנסות לראות איך זה אפשרי למצוא את הזמן- אז אני מבטיחה לכן שלבוקר הזה אתן ממש חייבות למצוא את הזמן, בכמה שעות, נכיר, נשמע ונחזיר לעצמנו שליטה על הזמן, על ניהול היום שלנו ועל קצב ההתקדמות שלנו בעסק.

ממליצה לכן לבוא עם חברה ולפנק את עצמכן בבוקר הזה, מעבר לכל הידע והכלים שתרכשו אנחנו בעקיר הולכות לעשות כיף, לצחוק קצת, לשמוע סיפורי בזבוז הזמן ההזוים ביותר ולצאת עם המון אוויר לנשימה ובתקווה גם עם חברות חדשות וזמן- לראות את הזמן אחרת.

 

אז אל תדחי את ההחלטה, אל תחכי לרגע האחרון להחמיץ את ההרשמה- הירשמו עוד היום :)

לפרטים נוספים והרשמה: 052-2432424 או maya@maya-landau.com