יום ראשון, 17 בפברואר 2013

גם אני רוצה מכירה מוצלחת!


טירוף הקניות של פסח כבר מתחיל, כבעלות עסקים אנחנו עמלות להספיק לייצר, להפיץ, לשווק וזו בהחלט תקופה מאד לחוצה ועסוקה. זו גם אחת התקופות, אם לא התקופה,הכי מתגמלת בשנה. הלקוחות קונים מתנות, מתחדשים בבגדים ואביזרים לבית, קונים מתנות לילדים, להורים, נוסעים יותר, מבלים יותר ולנו זו הזדמנות קריטית בשנה.

 זו הזדמנות לשווק וזו גם הזדמנות לפגוש את הלקוחות ולייצר מכירה ישירה. מכירה ישירה מאפשרת לנו לחזק את הקשר עם הלקוחות, להביא לחשיפה רחבה אבל יותר מהכל היא מאפשרת לנו למנף את טירוף הקניות לעסק שלנו- למכירות והכנסות העסק שלנו.

אבל אני רואה ושומעת מבעלות עסקים רבות שהן לא מצליחות למנף את "טירוף הקניות" של החגים ואירועים מיוחדים לעסק שלהן, וכל אחת מסיבותיה:

·         אני עובדת במרץ ומכינה מלאי לפני החג אבל אף פעם לא מצליחה לייצר מכירות מיוחדות, כאלו שמחסלות לי את המלאי.

·         אני שומעת מקולגות שיזמו או השתתפו במכירות מיוחדות שזה עשה להן עבודה נפלאה אבל לא יודעת איך לגשת בכלל לנושא הזה.

·         אני מאד רוצה ליזום מכירה אבל מפחדת שאף אחד לא יבוא וזה לא יצליח.

·         אני מאד רוצה לייצר הזדמנויות למכירה ישירה אבל מפחד לעשות זאת לבד בעצמי.

 
לרגל פסח החלטתי לצאת במחזור נוסף של סדנת "בדרך למכירה" אשר תעזור לכן להכיר, להבין וליישם בעצמכן את הכלי המופלא של "מכירות מיוחדות". בסדנת בוקר, נכיר את כלי המכירה המיוחדת לעומק, נכיר ונלמד כיצד אנחנו נוכל לייצר עבור העסק שלנו מכירות מיוחדות מוצלחות וכיצד לשלב את הכלי הזה נכון לאורך השנה.

נשים אשר השתתפו בסדנא הקודמת לפני מספר חודשים סיפרו לי והתרגשתי לשמוע שהן יזמו לראשונה בחייהם מכירות, חלק אפילו יזמו מכירה עם נשים שהכירו בסדנא עצמה! קבעו שיא מכירות חדש עבור המותג שלהן, הרחיבו את קהלי היעד, יצרו באזז ברשתות החברתיות וברשת, הרחיבו את קשרי העיתונות והכי חשוב הוכיחו לעצמן שהן יכולות לעשות את זה! שידע ומוטיבציה הם המפתח והן יכולות לעשות זאת בעצמן!

 

סדנת "בדרך למכירה", יום רביעי ה- 27.2, 10:00-15:00, תל אביב, במהלכה נכיר ונלמד את היסודות למכירה מוצלחת:

החלטה על קיום מכירה ותזמונה- במהלך השנה יש מספר אירועים חשובים שכל בעלת עסק צריכה להכיר ולדעת איך למנף אותם למכירות מוצלחות אשר יניבו הכנסות. אירועים כמו פסח, ראש השנה וחגים נוספים, אך כל עסק חייב לייצר עוד הזדמנויות רכישה ישירה ללקוחות שלו ומכירות מיוחדות לאורך השנה הם הפתרון.

איך יוזמים מכירה מדויקת- מה המרכיבים שעומדים בבסיס כל מכירה מיוחדת מוצלחת, נכיר אותם ונראה כיצד גם אנחנו יכולות לעבוד איתם. מה אנחנו צריכות ויכולות לעשות כדי שנצליח להשיק מכירות מיוחדות מוצלחות עבור העסק שלנו.

מה סוגי המכירות המיוחדות- נבחן מה הסוגים השונים של מכירות מיוחדות, מה ההבדלים ומה מתאים לעסק שלנו בשלביו השונים.

המרכיבים שעושים מכירה מוצלחת- איך נגבש קונספט מנצח? איך נגבש רשימת משתתפים מעולה? איך נגרום לקהל היעד להגיע? איך נגרום למכירה הזו להשתלם לכולם?

איך לקדם ולשווק את המכירה- איך לגרום לקהל רחב להגיע למכירה, לדבר עליה וכמובן לקנות! מה הכלים השיווקיים והאסטרטגים שעומדים לרשותנו לטובת זה.

כיצד ניתן להתאים את המוצרים והמחירים למכירה- האם לתכנן מוצרים מיוחדים  או מארזים מראש לטובת מכירות מיוחדות, כיצד נוכל להתאים את המחירים שלנו ולמנף את הקניות וההכנסות. מה העוגנים והמחירים שתמיד תמיד עובדים!

מינוף המכירה לשיווק וחשיפה של המותג-  נלמד כיצד להפוך את המכירה לחשיפה רחבה למותג וכיצד להפוך את המבקרים ללקוחות עתידיים.

איך לבנות תצוגה חכמה ונכונה- תצוגה היא מפתח קריטי להצלחת המכירה בפועל, נקבל טיפים ורעיונות לעבודה טובה יותר.

עידוד קניה על ידי התאמת מחירים ומבצעים- נלמד איך למקסם הכנסות על ידי מחירים ולדעת כיצד לעבוד איתם נכון ולחזור הביתה בלי סחורה! מה ניתן לעשות כדי שלקוחות יקנו מאיתנו, וייקנו עוד מאיתנו.

 
בנוסף כל משתתפת תקבל ספר הדרכה מקיף בנושא המכירה אשר ילווה אותה לאורך כל השנה ולתכנון מכירות עתידיות ובו בנוסף לחומר הנלמד:

·         רשימת עיתונאים עם פרטי יצירת קשר של עיתונאים אשר כותבים על מכירות שונות לקידום וחשיפת המכירה.

·         דף TO DO לפני, בזמן ואחרי מכירה ובו סיכום מעשי של כל החומר הנלמד.

·         דף ניהול ותכנון מכירה שנגיע מוכנות לכל מכירה.

·         גרף תזמון מכירה חכם לאורך השנה, לשימוש אסטרטגי של קביעת ותכנון מכירות.

·         ועוד הפתעות!

עלות הסדנא היא 380 ₪ למשתתפת או 350 ₪ למשתתפת מזוג. אני יודעת מניסיון שעלות הסדנא חוזרת כבר במכירה הראשונה ומצדיקה את עצמה לאורך כל השנה!

גם אם אתן חושבות שלפסח הקרוב לא תספיקו להיות מוכנות הסדנא תאפשר לכן להגיע מוכנות לקראת ההזדמנויות הבאות, היא תאפשר לכן לקבל את ארגז הכלים ולנסות בקטן לפני ראש השנה ובכלל לדעת מתי ליזום מכירות ענקיות ומתי לא, מתי אפשר ליזום מכירות קטנות ואיך לצבור ניסיון וביטחון בכלי הזה. כלי מכירה מיוחדת הוא כלי קריטי וחשוב לבעלות עסקים ולמותגים רבים וניתן ליישם אותו לאורך כל השנה.

הסדנא היא הזדמנות מצוינת להכיר עוד בעלות עסקים ומותגים אשר רוצות ליזום מכירות ויחד ליזום וליצור שיתופי פעולה, בפעם הקודמת זה עבד כל כך נפלאה וכולי תקווה שגם הפעם זה יצלח.

אני פותחת היום את ההרשמה לסדנא, יש מספר מאד מוגבל של מקומות ולכן אני מזמינה אתכן להירשם ולשריין את המקום שלכן. הסדנא הזו לא נפתחת מספר רב של פעמים בשנה, למעשה המחזור הקודם היה לפני כחצי שנה ולן אל תחכו לפעם הבאה! הירשמו עוד היום.

להרשמה ופרטים נוספים: 052-2432424 או Maya@maya-landau.com