יום שני, 7 בינואר 2013

סדנת שיווק לבעלות עסקים מבוססי שירות

 

במשך זמן רב שמתי לב שלבעלות עסקים, אשר עסקיהן מבוססים על שירות, יש אתגרים וקשיים ספציפיים השונים מיתר העסקים. לאחר שליוויתי עסקי שירות רבים החלטתי לצאת בסדנא מיוחדת אשר תרחיב ותחדד את ארגז הכלים של בעלת עסק מבוסס שירות.
סדנת "בשירות השיווק" מתאימה לבעלות עסקים מתחום השירותים הנתקלות בקשיי שיווק וניהול עסק המבוסס על שירות. מתקשות להביא לקוחות חדשים, לטפל נכון בפניות של לקוחות פוטנציאלים ולדייוק של העסק ומסרי השיווק.
 
רוב בעלות העסקים האלו מכירות את הקשיים ומספרות כי:
· יש קושי לייצר חומרים ויזואליים לשיווק וניהול העסק.
· קושי להתאים את עצמן ואת העסק לפלטפורמות שיווקיות כמו יחסי ציבור, רשתות חבריות ועוד.
· מרגישות שקשה להן להסביר ללקוחות מה הן עושות ובמיוחד במה הן יותר טובות מהמתחרים.
· מוצאות את עצמן בשיחות מכירה ושיחות רקע ארוכות מאד ללא תוצאות.
· עובדות ומשקיעות המון בכל לקוח אך הלקוחות לא רואים זאת וכלל לא מעריכים זאת.
· מוצאות את עצמן מנסות לרצות את הלקוחות והלקוחות כל הזמן דורשים עוד ועוד.
· קושי ליישם כלים שיווקיים שעובדים לעסקים אחרים.
בסדנת "בשירות השיווק" אנחנו הולכות לטפל בנקודות אלו ורבות נוספות, אנחנו הולכות לעסוק בכמה נקודות קריטיות בשיווק עסקים מבוססי שירות:
· אתגר השיווק- האתגר העיקרי שלנו, ובאחריות הבלעדית שלנו, הוא להפוך את המוצר "המופשט" למוחשי. נכיר כלים שיעזרו לנו קודם כל להבין את הערך שלנו לפני שנוכל להעביר את הערך הזה ללקוחות הפוטנציאלים.
· תהליך שיווק השירות- נלמד כיצד עובד תהליך השיווק באופן כללי ומה הדגשים המיוחדים לעסקי שירות אשר יעשו את התהליך לקל יותר, מדויק יותר וכמובן שיטתי יותר.
· זהות השירות- מה ואיך לחדד בזהות העסק כדי שלקוחות יבינו ויחשקו דווקא בנו על פני החלופות.
· כיצד הלקוחות חושבים?- מהם דפוסי החשיבה של הלקוחות וכיצד נוכל לעבוד איתם כדי לקבל תוצאות עסקיות טובות יותר.
· אמצעי השיווק- נעבוד על קשת רחבה של אמצעי שיווק ונראה כיצד לחדד אותן לצרכים של העסק שלנו.
· טיפים ששווים זהב- טיפים ודגשי עבודה שיעשו את העבודה מול הלקוחות והלקוחות הפוטנציאלים לפשוטה ומעורכת יותר.
במהלך יום הסדנא אנחנו הולכות לדבר על כל אלו עוד, אבל אנחנו לא הולכות ללמוד שיווק, אנחנו הולכות ללמוד כיצד לשווק את העסק שלנו! כיצד לשפר את העשייה שלנו, כיצד נוכל לדייק אותה עוד יותר כדי שנוכל להביא עוד חשיפה, כיצד להגדיל את מאגר הלקוחות, כיצד ליצור אפקט משיכה ועוד. כלים פשוטים שכל אחת יכולה ליישם, ללא ידע מקדים בשיווק, ללא צורך בכלים מיוחדים- פשוט לשווק את העסק שלנו ביעילות!
הסדנא תתקיים ביום רביעי ה- 30.1 בשעות 10:00-15:00, בחלל בוטיק ומפנק בתל אביב. הסדנא היא הזדמנות מצוינת להשחיז את הכלים, להתקבץ ליום מוטיבציה מרוכז ולהכיר עוד נשים לשיתופי פעולה. הסדנא משלבת משימות קבוצתיות, עבודה אישית, הרצאה עשירה עם ניתוחי מקרה וכמובן חוברת עבודה שתלווה אתכן לאורך כל הסדנא ולאחר מכן לתזכורת מתמשכת.
עלות השתתפות בסדנת "בשירות השיווק" היא 330 ₪ כולל מע"מ. השקעה שמחזירה את עצמה כבר מהצטרפות של לקוח אחד נוסף או שניים לרוב.
למשתפות שרוצות לבוא עם קולגה, חברה טובה או מספר חברות, יש הטבה מיוחדת, 280 ₪ כולל מע"מ למשתתפת כחלק מזוג או קבוצה.
כבעלות עסקים אנחנו כל הזמן צריכות להישאר עם היד על הדופק, לרכוש כלים שיווקיים חדשים, להרחיב את מעגלי הנטוורקינג שלנו ולפנות זמן להשקיע בדבר הכי חשוב בעסק- בעצמנו! הסדנא היא הזדמנות מצוינת לעשות כל זאת ויותר מכך.
ההרשמה נפתחה! מספר המקומות מוגבל מאד, כל הסדנאות מתקיימות בקבוצות אינטימיות ולכן ההמלצה שלי היא לא לחכות עד שלא יישאר מקום ופשוט להירשם.

להרשמה ניתן לפנות: 052-242424 או במייל maya@maya-landau.com

כחלק מהסדנא, בחרתי להרחיב את אחד הנושאים בהם נעסוק במהלך היום- "כיצד לקוחות חושבים?" ולהזמין אתכן להדרכה אינטרנטית חינם! ביום רביעי ה-16.1 בשעה 21:00. כל שאתן צריכות לעשות הוא להירשם בקישור (מספר המקומות מוגבל) וביום רביעי כרבע שעה לפני תחילת ההרצאה להתיישב על כלי כתיבה מול המחשב, לפתוח רמקולים ולהצטרף!
הרשמה להרצאה בקישור- https://www3.gotomeeting.com/register/872641310
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה