יום חמישי, 8 בנובמבר 2012

אני רוצה לגדול!תתחילי בקטן, צעדים קטנים, קודם כל תתחילי לעבוד עם הסביבה הקרובה, תתנסי ולאט לאט העסק ייגדל.
אז אנחנו מתחילות בקטן ובעמל רב. הוא גדל לו וגדל לו ומידי חודש אנו מתמודדות עם אתגרים חדשים. ובכל זאת הצלחנו. הצלחנו לבסס קהל לקוחות. כבר מכירים את השם שלנו וכבר למדנו דבר או שניים על העסק ועל העולם.

באמת מזל שהתחלנו בקטן... אבל אנחנו מסתובבות עם התחושב שזה כבר לא מספיק, שאנחנו רוצות יותר! אנחנו רוצות לגדול! רוצות עוד קהל, עוד עסקאות וגם להתפתח בעסקאות לקהל איכותי יותר וכמובן ליותר חופש יצירה.
אנחנו כל כך יודעות מה אנחנו רוצות, כל כך יכולות לפרט מה "יותר" וכמה "יותר". אנחנו רוצות אבל איך עושים את זה? איך גדלים?

למעשה הקפיצה אמיתית למים היא עכשיו, כאשר נגמרו הצעדים הקטנים, כאשר הגיע הרגע להתחיל לקחת סיכונים מחושבים, לנשום עמוק ולקפוץ.

הקפיצה הזו מאיימת יותר, יש משהו מאד בטוח ומרגיע בצעדים הקטנים. יש רשת ביטחון חזקה ונעימה ובכל רגע נתון אנחנו יודעות שאין לנו יותר מידי מה להפסיד. הקםיצה הזו, היא שמאיימת עלינו.
יש בה התחייבות וסיכון ובעיקר המון אמונה בעצמנו ובעסק שלנו. שהוא יכול! שאני יכולה! שאני אעשה את זה!

הספקות והפחדים שוב מוצאים אותנו מאזור הנוחות... איך אשלם לעובדת? ואם לא יהיו הכנסות? איך אשלם שכירות? מה אם זה יבוא על חשבון הרווחים שלח? איך אתחייב למלאי גדול? איך אעבוד עם חו"ל? המון פחדים.

השלב הראשון הוא להחליט. פשוט לבחור בדרך הזו! היא כמו כל מסע תזמין אותנו לאתגרים ולהזדמנויות חדשות אותן נגלה עם הזמן. אנחנו צריכות להצטייד במרכיבים החשובים באמת- באמונה עצמית, בנחישות, יצרתיות! אלו יאפשרו לנו לגבור על כל האתגרים במסע החדש.

 
אחרי שבחרנו בעצמנו ובעסק, עכשיו הגיע הזמן לבחון את "המפה", לראות את השלבים- ךתכנן!
 התכנון הוא רשת הביטחון  החדשה, הוא עוזר לנו לגדול על קרקע יציבה, לתכנן את התקציב, את המהלכים ולהבין לקראת מה אנחנו הולכות, בביטחון ובפיקחון!
 
הפוסט הזה מוקדש ללקוחות הנפלאות שלי, אלו שמתחילות ואלו שקופצות בימים אלו למים!
"עם רגלים בנעלים, עם שכל בראש תמצא את הדרך שלך, אל תחשש. אתה יכול ויודע, מוכן ומזמן, ואתה הוא זה שיחליט לאן." אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים- דוקטור סוס.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה