יום שני, 6 באוגוסט 2012

לוח המודעות הגדול

בשבוע הבא, ביום שלישי אני מקיימת את הסדנא "בדרך למכירה". הסדנא נועדה לעזור למעצבות ובעלות עסקים להכיר את הכלי של מכירות מיוחדות לעומק, לדעת איך ליזום ובעיקר איך לשווק ולהצליח עם הכלי הזה.
בסדנא המשתתפות יקבלו את הכלים, הן ילמדו איך יוזמים מכירה מיוחדת? איך  ממנפים את החשיפה למותג? איך עובדים נכון על שיווק המכירה? ועוד ועוד כלים שיעזרו להן.
אבל כדי שיוכלו להזדרז ולצאת לדרך החלטתי להיות שדכנית ולעזור לכאלו שמאד רוצות להצטרף למכירה אבל לא שמעו על אף מכירה מתאימה וגם לעזור לכאלו שיזמו מכירה אבל מחפשות עוד משתתפות למצוא זו את זה.
 לכן ביום המכירה עצמו, אציג "לוח מודעות" ובו מעצבות ובעלות עסקים שרוצות לחבור יחד ולשתף פעולה לקראת מכירות עתידיות. אני מאמינה שהשידוך הזה יוליד כמה שיתופי פעולה מאד פוריים ולכן מזמינה גם אתכן להצטרף!

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח לי מייל לכתובת maya@maya-landau.com, עם הכותרת "לוח המודעות". בגוף הטקסט יש לציין את שם העסק, ההתמחות והמוצרים שלו, שם בעלת העסק ופרטים ליצירת קשר. ניתן גם לצרף לינק.

 ביום רביעי הבא, יום אחרי הסדנא, אעלה פה ובפייסבוק שלי את לוח המודעות השלם כך שכל מי שרוצה תוכל למצוא לה את השותפות ליזום יחד פעילות משותפת. אז קדימה, באמת שכבר נגמרו התירוצים!

ההרשמה לסדנא בעיצומה ונותרו מקומות בודדים- אז אם את רוצה להצטרף אלינו ולהגיע מוכנה למכירות, להכיר את הכלי הזה ולעבוד איתו נכון לאורך השנה, עכשיו זה הזמן!
 ניתן לפנות אלי לפרטים והרשמה: 052-2432424 או למייל maya@maya-landau.com
לפרטים נוספים על הסדנא- קישור וכמו כן מומלץ לקרוא את הקישור הבא

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה