יום שני, 27 באוגוסט 2012

בשעה טובה!בשעה טובה החופש הגדול נגמר, בשעה טובה התחילה שנת הלימודים וגם ממש עוד מעט כבר השגרה תתייצב ונוכל לנשום יותר. באמת שאחרי תקופה כל כך מאתגרת אנחנו צריכות רגע לשבת, להרים רגליים למעלה, לשתות איזה קוקטייל אננס צונן ולא בתולי!


תמונה מתוך - https://www.facebook.com/pages/Lo-Charme-%C3%A8-un-nodo-da-stringere-con-stil07
 
רגע אחרי שכולם חזרו למסגרות, פתאום נזכרים שיש עוזרת בית כי הבית מצליח להישאר נקי יותר מחצי דקה, נזכרים שיש ארוחות בוקר, צהריים וערב ויש סדר ושגרה ושעה שכולם הולכים לישון! הללויה! אבל רגע... נזכרים גם שאנחנו צריכות לחזור לשגרה, שגם אנחנו צריכות לחזור לעסק ויש המון דברים על השולחן, המון דברים על הפרק....


אז יש לי פתרון! קודם כל, לפני הכל, קחו לכן שעה אולי שעתיים של מנוחה. תרימו רגליים, תצטיידו בקוקטיל אננס או הפרי החביב עליכן ועדיף שלא בתולי! (אלכוהול!!!) תתמסרו לשקט ולשלווה. תפנימו שהכאוס מאחורה ועכשיו עושים סדר, מחזירים את הגבולות לשגרה, לחיים ולעסק.

ואחרי המנוחה, אתן מוזמנות לבוקר (או ערב) מונחה של בניית תכנית עבודה רבעונית. כדי שנחזור לעסק בצורה היעילה ביותר אנחנו צריכות תכנית עבודה, כך שנוכל לתכנן קדימה, להגיע מוכנות, להיות יעילות, לנצל את הזמן נכון, שנוכל ליזום ולמנף את העבודה השיווקית, שנוכל להספיק לעשות את כל מה שאנחנו לא מספיקות - אנחנו צריכות תכנית!

 
איך המפגש יהיה בנוי?

נתחיל בהרצאה שלי על איך בונים תכנית עבודה רבעונית, אתן דגשים ואתייחס בעיקר לכלים השיווקיים, נדבר על החשיבות של היוזמות, על איך תכנית נכונה היא מנוע צמיחה לעסק וגם נדבר על מתי להגיד די! מספיק! נשאיר משהו לפעם הבאה.

לאחר ההרצאה, כל אחת תקבל חוברת תכנון רבעוני ותעבוד שלב אחרי שלב על הבנייה שלה. במהלך העבודה הפרטנית ניתן יהיה להיעזר בכלים שאביא, כגון: רשימות עיתונאים, לוח זמנים רלבנטי לרבעון הקרוב (מה הנושאים שיעניינו את הלקוחות ברבעון הקרוב), לוח שיתופי פעולה של העסקים אשר ירשמו לבוקר ועוד.

בזמן העבודה האישית אסתובב בין הנשים ואוכל לענות על שאלות ממוקדות. הבוקר הזה מתאים לנשים אשר הגיעו לסדנאות שלי או לקורסים או לנשים אשר התנסו בעבר בכלים שיווקיים ושולטות בתפעולם.


 
ההרשמה נפתחת לשני מועדים:
ביום ראשון ה- 23.9 בשעה 17:30 -21:00 או ביום שני ה- 24.9, משעה 9:30 עד שעה 13:00, "בלילי & בלום", לילינבלום 13, תל אביב. עלות הבוקר המונחה- 250 ₪ למשתתפת.

 לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות אלי :052-2432424 או Maya@maya-landau.com
 
במקביל השקתי סדנא חדשה "בשירות השיווק" המיועדת לנותני שירות בתחום העיצוב והלייפסטייל, סדנא שאני אישית מאד אוהבת ומאד גאה בה-  עכשיו במחיר של הרשמה מוקדמת! לא כדאי לפספס! מוזמנות לקרוא עוד פרטים בקישור.
 
 
 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה