יום שני, 27 באוגוסט 2012

בשירות השיווק


מה עדיף להיות - מעצבת של מוצר פיזי או נותנת שירות? בכל קורס, בכל סדנא, בכל מפגש אני שומעת את הדיון הזה מתנהל. אלו משוכנעות שהרבה יותר קל למכור ולשווק מוצר פיזי ואלו מאידך משוכנעות שהרבה יותר קל ופשוט להיות נותנת שירות שלא עסוקה במלאי כל הזמן.

אני תמיד מחייכת, הרי הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. אבל אחרי שהקדשתי סדנא בנושא מכירות מיוחדות החלטתי גם להקדיש סדנא לנותנות שירותים במטרה לראות מה הדברים והדגשים החשובים שיעזרו לנו בעבודת השיווק ואיך נוכל לעבוד טוב יותר ונכון יותר עם כלי השיווק השונים. יש מספר כלים חשובים וייחודיים לנותנת שירות, כלים שעוזרים לנו לספר ללקוחות מי אנחנו, מה אנחנו עושות טוב יותר ולמה הם צריכים אותנו!

הלקוחות משקיעים מעורבות גבוהה בתהליך הקנייה או ההזמנה של שירות. ככל שהם נמצאים במקום פחות "בטוח ויודע" הם זקוקים לנו, בעלות העסק, שנעזור להם לקבל החלטה, שנעזור להם להרגיש שהם בידיים טובות ושעשו את הצעד הנכון. דרך הסדנא נלמד לטפל במורכבות של תהליך השיווק, לזהות את הנקודות המכריעות ולמנף אותן על ידי כלים חכמים.

אז נעים להכיר את סדנת ב"שירות השיווק":

·         בסדנא נעמוד על הייחודיות של שיווק השירות, איך ניתן למכור ולשווק ללקוחות משהו שאינו מוחשי, במה נוכל להשתמש כדי להמחיש ולגרום ללקוחות שלנו להבין את המותג שלנו ואת הייחודיות שלו.

·         מה הם הערכים החשובים ללקוח? כיצד יוצרים בידול ערכי? כיצד להדגיש ולהמחיש ערכים אלו? כיצד נוכל לספר את סיפור המותג?

·         שימוש מושכל ונכון באמצעי השיווק והעמקה בכלי השיווק האפקטיביים לנותני שירות.

·         איך נכון לעבוד עם תיק עבודות, המלצות, לקוחות עבר ועוד.

·         הכרת תהליך הקנייה מצד הלקוחות- זיהוי, חקירה וניתוח לצורך תכנון שיווקי.

הסדנא מיועדת לבעלות עסקים המעניקות שירותים מתחום הלייפסטייל, כגון מעצבות ומפיקות, מעצבות פנים ואדריכליות, מעצבות גרפיות ועוד.
 הסדנא תתקיים ביום שלישי ה-11.9 בשעה 9:30 עד 13:30 , בבית לילי & בלום, רחוב לילינבלום 13, תל אביב.
עלות הסדנא 330 ₪ למשתתפת. 290 ש"ח לזוג משתתפות אשר נרשמות יחד.

מחיר הרשמה מוקדמת אשר תסתיים ב- 31.8,  280 ש"ח למשתתפת


 לפרטים והרשמה ניתן לפנות אלי ב- 052-2432424 או maya@maya-landau.com

***עדכון לגבי הסדנאות והקורסים

סדנת יוצרות שיווק כרגע עוברת מתיחת פנים ואין לי תאריכים חדשים כרגע, מאמינה שרק בעוד כחצי שנה אוכל לעדכן בתאריכים חדשים שלה. במקומה ניתן להירשם לקורס "מכישרון גדול לעסק גדול" אשר יפתח ב- 12.10 (פרטים בהמשך). הסדנאות ימשיכו להתקיים בחודשים הקרובים כל פעם בנושא אחר, ספציפית בהתאם לביקוש מהלקוחות.

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה