יום שני, 30 ביולי 2012

בדרך למכירה

אוגוסט כבר פה, בין חופשת הקיץ לחום הגדול אנחנו מוצאת את עצמנו שורדות מיום ליום. משימות העסק משתלבות בין לבין, בתוך שגרה מאתגרת. זו בהחלט תקופה לא פשוטה ואנחנו שורדות אותה בגבורה.
בעוד כמה שבועות נחגוג את ראש השנה, זה אולי נראה רחוק אבל אם תעיפו מבט בלוח השנה תגלו שהוא מתקרב בצעדי ענק.


תקופת החגים ובעיקר ראש השנה  היא תקופה מאד חשובה לעסקים, בתקופה זו אנחנו קונים מתנות, כלים לאירוח, פרטים לבית, אופנה לעצמנו ולילדים ובעצם תקופה זו היא אחת מתקופות השיא של השנה. על מנת שנגיע מוכנות לשיא אנחנו צריכות להתחיל להתכונן כבר עכשיו!

רבות מאיתנו לא חושבות על עוד חודש, מנסות להתמודד עם כל יום ביומו. רבות מאיתנו פאסביות בשיווק, מחכות לקבל הצעה, מחכות לקבל הזמנה. גם אם אנחנו רוצות ליזום אנחנו לא ממש יודעות איך ומה והאם זה יצליח ולכן מפחדות בכלל לקדם מהלכים שכאלו.

אז זו קריאת ההשכמה! קדימה! ראש השנה בפתח ואנחנו צריכות לראות מה אנחנו עושות כדי לקצור את פירות תקופת השיא, מה אנחנו יכולות לעשות כדי להביא עוד מכירות, עוד חשיפה, עוד שיתופי פעולה! מה אנחנו יכולות לעשות היום באופן אקטיבי שנכון לעסק שלנו מבלי לחכות שאחרים יבחינו בנו ויזמינו אותנו להשתלב בפעילות שלהם!
ראש השנה הוא נקודת ציון לעסק, הרגע בומסתכלים אחורה לראות מה עשינו וחשוב מכך, הרגע בו אני מסתכלים קדימה לראות מה היעדים החדשים.

אני מזמינה כל אחת ואחת מכן, לפתוח את היומן וכבר לתכנן את ראש השנה. לראות מה הפעילויות השיווקיות והמכרתיות שניתן ליישם.


מסיבה זו גם החלטתי השנה להשיק סדנא מיוחדת אשר תעזור לכן להגיע מוכנות לחג, תעזור לכן להכיר את כלי המכירה יותר טוב ולנצל אותו לאורך השנה בתבונה. אז אני מתכבדת להציג את סדנת "בדרך למכירה".

בסדנא נכיר את כלי המכירה, נבין מתי ואיך ניתן להשתמש בו בתכנית השנתית:
  • החלטה על קיום מכירה ותזמונה.
  • איך יוזמים מכירה מדויקת.
  • איך לבנות קונספט למכירה וגיוס שותפים אסטרטגים.
  • איך מקדמים ומשווקים את המכירה.
  • כיצד ניתן להתאים את המוצרים והמחירים למכירה.
  • מינוף המכירה לשיווק וחשיפה של המותג.
  • איך לבנות תצוגה חכמה ונכונה.
  • עידוד קניה על ידי התאמת מחירים ומבצעים.
כל משתתפת תקבל ספר הדרכה מקיף בנושא המכירה ובו גם שמות של כתבים ועיתונאים אשר כותבים על מכירות, דף TO DO, דף ניהול ותכנון מכירה, גרף תזמון מכירה חכם ועוד ועוד.

הסדנא תתקיים ביום שלישי ה- 14.8 משעה 9:30 עד שעה 13:30 בבית "לילי & בלום", רחוב לילינבלום 13 תל אביב.


עלות השתתפות בסדנא 210 ש"ח. 

לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות אלי: 052-2432424 או maya@maya-landau.com

ההרשמה נפתחה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה