יום ראשון, 8 באפריל 2012

עוד כמה שעות

עוד כמה שעות ההרשמה תסתיים וההכנות יחלו.
ההכנות למחזור חדש ורענן של קורס מ"כישרון גדול לעסק גדול".
ניפגש יחד, קהילה קטנה ואינטימית של מעצבות יוצרות, נלמד להכיר ולהיפתח, נלמד לשאול ולעזור ונלמד זו מזו. המפגש הראשון הוא תמיד מרגש במיוחד, זו פעם ראשונה שאנחנו עומדות חשופות מול קבוצה של זרות. בחרתי את המקום הכי יפה ומעורר השראה שיכולתי למצוא, עם חטיפים ושתייה אני משוכנעת שתהיה האווירה הנכונה. (ולכל הסקרניות- לילי אנד בלום ברחוב לילינבלאום)


במפגש הראשון אנחנו מתחילות להגדיר את העסק, את הזהות שלו ואת החלום שלנו ממנו. כי אני מאמינה שהכל מתחיל מחלום, ואם נדע לאיפה אנחנו רוצות להגיע נדע באיזה שביל לצעוד.
במפגש השני, תהיה לנו מרצה אורחת מיוחדת, המעצבת קרן שביט, תגיע לעזור לנו לדייק את ערכי המותג שלנו, תעזור לנו לקבל השראה ולחלוק חוויות מותג. בהמשך לשיעור זה נפשיל שרוולים ונתחיל להכיר את הקהל שלנו. נבין איך הנוסחה הזו עובדת. איך לוקחים מוצר, מפגישים אותו עם קהל ומייצרים כסף- עסק מצליח.במפגש השלישי הן כבר לא אותן נשים, פתאום הן יודעות יותר, בטוחות יותר ואפילו מחוייכות יותר. זה שיעור מאתגר, זה שיעור עשיר בכלים שמטרתם ליצור חשיפה ופרסום נכונים לעסק ולמוצרים. השיעור האחרון מגיע לפני ששמים לב, פתאום לומדים איך להכין תכנית, שיטות של תמחור ומכירות, ומה כבר נגמר?


הקורס מלא משימות, חלקן "ייבשות" וחשובות וחלקן מרתקות, מעוררות השראה וחשובות לא פחות.
אני כבר כולי בהתרגשות וצפייה ועוד כמה שעות אני אתחיל עם ההכנות במרץ
 אז אל תבלו קשה מידי בחול המועד:)
 חג שמח!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה